Правовласникам

  1. Уся інформація подана на сайті виключно з ознайомлюваною, інформативною і порівняльною ціллю. Отримана з відкритих і офіційних джерел і має відношення і віднесення до їх офіційних власників. Носить виключно рекомендаційний і інформативний характер для полегшення вибору відвідувачем сайту. Назви ТМ, ТЗ і брендів подано виключно для ідентифікації виробників товарів, з метою відрізнити одне від іншого.
  2. Якщо сайт буде мати офіційне чи будь-яке інше відношення до ТМ, ТЗ, брендів і поданого товару, ми вкажемо про це окремо.
  3. В даний момент сайт знаходиться на стадії наповнення інформацією про товари, і не займається рекламою і просування ТМ, ТЗ і брендів на цьому чи інших ресурсах в мережі інтернет. Рекламний характер містить тільки інформація про умови нашої роботи.  В інших випадках - П.2.
  4. Сайт не є ніяким із існуючих тлумачень - ні перевізником, ні імпортером, ні доставником, ні представником, а тільки формою подачі і обміну інформації між виконавцями і замовниками товарів і послуг. Крім - П.2. Що таке “сайт” - взнавайте із доступних джерел.
  5. Усі ціни, комплектація, характеристики товару носять орієнтовний характер і узгоджуються з замовником окремо після подачі замовлення. Сайт займається виключно обміном отриманої інформації між учасниками господарської, підприємницької та іншої діяльності.
  6. Покупцеві і замовнику відпускається уже придбаний у офіційного продавця, повністю легальний, з відповідним маркуванням заводу виробника товар. Відпуск і відправку товару здійснює суб’єкт господарчої діяльності чи інша уповноважена особа. Купівля і продаж товару відбувається повністю у відповідності до чинного законодавства.
  7. Усі пропозиції щодо зміни, корегування чи уточнення інформації по товарам просимо надсилати за адресою abuse@decostar.com.ua