Стіл Cantania A Mc Akcent масив дуба 140-220x90x77 см

Не виготовляється Стіл Cantania A Mc Akcent масив дуба 140-220 см

Cantania A - дерев'яний стіл з натурального дуба на оригінальній колоні у формі трапеції з каркасом з дерева, на кухню або вітальню з матеріалів високої якості європейського виробництва. Доступні два розміри ширини столу – на 140 см та 180 см, перший можна легко розкласти на 220 см, а більший на 270 см.
Стільниця товщиною 5 см виготовлена з масиву натурального дуба, покритого лаком. Ніжки – на стійкому каркасі в колір плити на підставці з МДФ – алюмінієвій матовій, пофарбовані лаком методом порошкового покриття.
Зручний механізм розкладання на синхронних напрямних дозволяє розкласти стіл легко та швидко. Додаткова секція при цьому складається всередину, що економить місце.
Завдяки оригінальній конструкції для тих, хто сидить за столом, ніщо не заважає ногам, ви можете вільно рухатися і вставати з-за столу нічого не зачіпаючи.
Престижний дизайн у сучасному стилі лофт формує оригінальна конструкція колони та стільниці, з ідеально рівною поверхнею і скошеним півколом донизу, а також поєднання матеріалів натурального дерева та алюмінієвої підставки.
Матеріали з яких зібраний стіл – виготовлені на європейських фабриках, тому високої якості. Крім красивого дизайну покриття дає хорошу стійкість до зовнішніх впливів і подряпин, забезпечуючи тривалу експлуатацію. Вся продукція надійно упакована та доповнена інструкцією. Виріб легко та швидко збирається.
Стіл виготовляється тільки на замовлення, у термін вказаний у позначці - доставка.

При виборі слід вказати колір плити: дуб б'янко (світліший), дикий дуб.

Розміри
Ширина140-220 см
Глубина90 см
Висота77 см
Товщина плити5 см

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не доступне!
    Поганий           Хороший

  • Не виготовляється
  • 0 грн

Додаткові опції

Передоплата 10 %

Доставка: служби доставки; наш транспорт; самовивіз.

Актуальні ціни

Реальні терміни

Доставка до дому

Розрахунок по отриманні