Стіл Rimini Mc Akcent оптика сірий камінь скляний 160-200-240 см

Стіл Rimini Mc Akcent оптика сірий камінь скляний 160-200-240 см

Rimini - розкладний скляний стіл на кухню або вітальню на оригінальній сталевій конструкції з матеріалів високої якості європейського виробництва. Його можна легко розкласти від 160 см до 240 см.
Стільниця виготовлена ​​із безпечного керамічного скла товщиною 10 мм. Ніжки – на сталевому каркасі з однієї ніжки посередині та стійкому штативі з чотирьох ніжок, пофарбовані чорним лаком. Оригінальне оптичне покриття HPL, нанесене поверх скла, дозволяє вибрати свій унікальний колір столу.
Завдяки оригінальній конструкції для тих, хто сидить за столом, ніщо не заважає ногам, ви можете вільно рухатися і вставати з-за столу нічого не зачіпаючи.
Зручний механізм розкладання на синхронних напрямних дозволяє розкласти стіл легко та швидко окремо з кожного боку. Додаткова секція при цьому складається всередину, що економить місце.
Престижний дизайн у сучасному стилі лофт формує оригінальна конструкція ніжок та стільниці, а також поєднання матеріалів скла та чорної сталі.
Матеріали з яких зібраний стіл – виготовлені на європейських фабриках, тому високої якості. Крім красивого дизайну покриття дає хорошу стійкість до зовнішніх впливів і подряпин, забезпечуючи тривалу експлуатацію. Вся продукція надійно упакована та доповнена інструкцією. Виріб легко та швидко збирається.
Стіл виготовляється тільки на замовлення, у термін вказаний у позначці - доставка.

Розміри
Ширина160-200-240 см
Глубина90 см
Висота76 см

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не доступне!
    Поганий           Хороший

  • RM16SMSG
  • Виробництво: MC Akcent
  • Під замовлення
  • 37805 грн

Передоплата 10 %

Виготовлення 4-10 тижнів

Доставка: служби доставки; наш транспорт; самовивіз.

Актуальні ціни

Реальні терміни

Доставка до дому

Розрахунок по отриманні