Столик з ящиком і полками Aversa Max Hubertus білий глянцевий 120-170 cm висота 55-75 см

Не виготовляється Столик Aversa Max Hubertus білий глянцевий 120-170 см висота 55-75 см

Aversa Max - це максимальна багатофункціональність в одному столику, який може бути невеликим журнальним і перетворитися на повноцінний обідній стіл середніх розмірів. Його можна регулювати по висоті, розкладати і збільшувати поверхню на 0,5 м, тримати посуд і речі в вбудованому ящику.
Головною особливістю дизайну є можливість регулювати стіл по висоті. Його можна підняти від 55,5 см до 75 см. Внаслідок чого його призначення стає універсальним - ви можете використовувати стіл для різних цілей.
Розкласти стіл по довжині можна від 120 см до 170 см. Це буде корисно якщо потрібно заощадити корисну площу вашого приміщення.
Для розкладання і підйому столика передбачені дуже зручні механізми на синхронних напрямних, що дозволяють робити ці дії легко і невимушено навіть людині зі слабкими фізичними можливостями. Кожна секція надійно закріплена і створює враження єдиної конструкції.
Колірна гамма включає комбінації глянсових і матових плит різного кольору - білого, чорного, сірого та капучіно.
Глянсове покриття Hubertus Super Glosy - МДФ плита, покрита шаром акрилу з високою стійкістю до ультрафіолету і подряпин, створює враження, що стільниця покрита склом.
Вся продукція, і кожна плита покривається захисною плівкою, яка знімається тільки при монтажі. Що забезпечує повне збереження продукції до моменту отримання.
Для кращого збереження вашого виробу виробник рекомендує використовувати підставки для дуже гарячого посуду.
Стіл виготовляється тільки під замовлення, в термін вказаний в позначці - доставка. Матеріали виготовлення тільки європейського походження, виробництво відбувається в Польщі.

Розкладання столу на прикладі іншої моделі виробника.

 

Розміри
Ширина120-170 см
Глубина75 см
Висота55-75 см

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не доступне!
    Поганий           Хороший

  • 120-170 cm
  • Не виготовляється
  • 0 грн

Передоплата 10 %

Доставка: служби доставки; наш транспорт; самовивіз.

Актуальні ціни

Реальні терміни

Доставка до дому

Розрахунок по отриманні