Etap Sofa - сучасні м'які меблі


Показати:
Спочатку:

Диван Basic

Basic - якісний диван з класичними рівними формами від польського виробника. Якщо вибрати диван зі спальним місцем (3 F) з дуже зручним механізмом типу дельфін то він непогано підійде для щоденного сну. Ящик для речей і постілі знаходиться в двомісно..

13169 грн

Диван Milana

Milana - стильний диван на високих металевих або дерев'яних ніжках і з рухомими підголовниками. Рівний лаконічний дизайн впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Стандартний набір включає два варіанти ширини дивана - 166 см з системою релаксу..

14391 грн

Диван Henry

Henry - красивий диван тахта для вітальні, передпокою або спальні в класичному стилі з стьобаною великою подушкою на спинці. Високі дерев'яні ніжки і огортаючі підлокітники роблять його гарним вибором для сучасних інтер'єрів у стилі лофт. Зав..

15217 грн

Диван Kinga

Kinga - дуже елегантний диван в стилі лофт на високих дерев'яних ніжках. Сучасний дизайн реалізований в рівній лінії високих підлокітників і з зручниою м'якою спинкою. Ще однією перевагою конструкції є те, що диван займає мало місця. Колекці..

9984 грн

Диван Austin

Austin (Остін) - красивий диван на високих чорних ніжках в італійському стилі. Сучасний дизайн реазізованj в дуже зручних для відпочинку - злегка нахилених і заокругленими підлокітниках і спинці. В якості опції доступні різні подушки. Виробляється в..

9984 грн

Диван Calvaro

Calvaro - красивий диван з елегантноъ колекції м'яких меблів в італійському стилі. Високий стиль підкреслюють високі ніжки, можуть бути металевими в чорному хромі або дерев'яними. В якості опції доступні два розміри подушок і м'який підго..

23244 грн

Диван Urbano

Urbano - красивий і якісний диван з колекції сучасних меблів для міста. У пропозиції є 10 готових варіантів диванів з різними функціями. Також за допомогою доступних модулів ви можете створити диван будь-якого розміру, вставляючи в нього всі необхідн..

15145 грн

Диван Nils

Nils - м'який розкладний диван в сучасному стилі лофт, на елегантних високих дерев'яних ножках. Він відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайну з об'ємних енергоємних і м'яких подушок. Також він укомплектований основним набором необхідн..

16120 грн

Кутовий диван Austin

Austin (Остін) - красивий кутовий диван на високих чорних ніжках в італійському стилі. Сучасний дизайн реазізований в дуже зручних для відпочинку - злегка нахилених і заокруглених підлокітниках і спинці. В якості опції доступні різні подушки. Виробля..

15080 грн

Диван Nesto

Nesto - широкий розкладний диван з м'якими подушками на спинці і підлокітниках в сучасному лофт стилі. Дизайн реалізований в єдиній плавній лінії сидіння у формі подушки з спинкою закритою трьома великими і двома маленькими подушками з боків. Зав..

15113 грн

Кутовий диван Basic

Basic - якісний модульний кутовий диван з класичними рівними формами від польського виробника. Якщо вибрати модуль зі спальним місцем (2,5F) з дуже зручним механізмом типу "дельфін" то він непогано підійде для щоденного сну. Ящик для речей ..

24050 грн

Кутовий диван Milana

Milana - стильний модульний кутовий диван на високих металевих або дерев'яних ніжках і з рухомими підголовниками. Рівний лаконічний дизайн впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Стандартний набір прямих, кутових і поздовжніх модулів дозволя..

29575 грн

Кутовий диван Calvaro

Calvaro - кутовий диван з елегантної колекції м'яких меблів в італійському стилі. Високий стиль підкреслюють високі красиві ніжки, можуть бути металевими або дерев'яними. В якості опції доступні два розміри подушок і м'який підголівник. Виробляється ..

35100 грн

Кутовий диван Pi

Pi - красивий сучасний кутовий диван в мінімалістичному стилі на високих металевих ніжках. Оптимальний набір модулів створює нескінченність варіантів і конфігурацій задаючи вашому дивану будь-який напрямок і довжину. Високий рівень комфорту додають ш..

40560 грн

Кутовий диван Urbano

Urbano - сучасна красива і якісна модульна система для складання кутових диванів будь-якої конфігурації. За допомогою доступних модулів ви можете задавати будь-який напрямок вашому дивану і відповідно його розмір. Вбудовуючи всі необхідні для сучасно..

29445 грн

Диван Hugo

Hugo - розкладний диван зі спальним місцем в сучасному стилі, на елегантних високих дерев'яних ніжках. Він відрізняється зручною і компактною конструкцією для відпочинку та щоденного сну, і не займає багато місця. Для зручного сидіння спинка уком..

17388 грн

Кутовий диван Nils

Nils - м'який кутовий диван без підлокітника з одного боку в сучасному стилі лофт, на елегантних високих дерев'яних ножках. Він відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайну з об'ємних енергоємних і м'яких подушок. Також в..

21808 грн

Кутовий диван Zoom

Zoom - сучасний модульний кутовий диван з довершеними формами і продуманою ергономікою. Комфортному розташуванню сприяють в першу чергу рухливі підголівники і підлокітники які приймають зручний вам кут нахилу. Великий вибір додаткових модулів дозволя..

26065 грн

Кутовий диван Jacob

Jacob - модульний кутовий диван зі спальним місцем, на масивних дерев'яних ніжках. З доступних модулів Ви можете збирати диван будь-якого розміру з кроком в два місця, при необхідності повертаючи його кутовим сегментом, або додаючи довгу кушетку...

33215 грн

Кутовий диван E-Motion

E-Motion - система готових модулів з вбудованими вже основними функціями для простого збирання кутових і прямих диванів, крісла і в результаті - м'яких куточків необхідної конфігурації. Дивани можна створювати з двома розмірами спального місця 13..

31701 грн

Крісло Henry

Henry - красиве крісло для вітальні, передпокою або спальні в класичному стилі з стьобаною великою подушкою і високою спинкою. Високі дерев'яні ніжки і огортаючі підлокітники роблять його гарним вибором для сучасних інтер'єрів у стилі лофт. З..

9555 грн

Кутовий диван Ergo

Ergo - найбільший кутовий диван який ви можете скласти з оптимально підібраних модулів. Вільний вибір довжини та напряму вашого дивана, а також всіх найнеобхідніших функцій. Крім вбудованих рухливих підголівників, які вже йдуть в комплекті, ви можете..

32078 грн

Крісло Kinga

Kinga - дуже елегантне крісло в стилі лофт на високих дерев'яних ніжках. Сучасний дизайн реалізований в рівній лінії високих підлокітників і з зручниою м'якою спинкою. Для зручності крісло можна оснастити висувною підставкою для ніг на механі..

7345 грн

Кутовий диван Hugo

Hugo - розкладний кутовий диван зі спальним місцем в сучасному стилі, на елегантних високих дерев'яних ніжках. Він відрізняється зручною і компактною конструкцією для відпочинку та щоденного сну, і не займає багато місця. Для зручного сидіння спи..

22230 грн