Gala Collezione - стильні м'які меблі

Польська фабрика м'яких меблів з відмінною якістю виробництва і найкращим модельним рядом в сучасному і особливо класичному стилі.


Показати:
Спочатку:

Диван Play

Play - масштабована модульна система побудови диванів будь-якої довжини і конфігурації. Play - це захоплююча гра для створення - з понад 25-ти модулів із сегментів крісел, диванів, подушок і пуфика - свого дивана або м'якого куточка. Всі елементи..

17292 грн

Диван Bono

Bono - оптимальна система з готових 10 варіантів диванів і наборів модулів для складання рівних диванів будь-якої довжини. Всілякі варіанти модулів дозволяють складати диван таким способом, коли все необхідне завжди під рукою. Ви можете вибрати одино..

14124 грн

Диван Voss

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному дивані за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці дивана, а..

15180 грн

Крісло Dim

Dim - елегантне сучасне крісло з м'якою подушкою яка ніжно огортає тіло. Напівкругле в формі відкритої морської рапани на якій сидить красива перлина. Воно не тільки вражає своїм оригінальним дизайном, а й дуже приємне і зручне для відпочинку. Йо..

10560 грн

Крісло Neo

Neo - сучасне крісло в оригінальному епатажному дизайні, ніби з фантастичного фільму, з дуже високою спинкою і великою бічною підтримкою. Підноситься на обертовій хромованій основі і крутиться навколо своєї осі. Для більшого ефекту можна ще зробити о..

12441 грн

Крісло Zing

Zing - ультрамодне сучасне крісло в футуристичному дизайні з високою спинкою і огортаючою голову і тіло глибокою спинкою. Його профіль ніби вирізаний лазером з фантастичного фільму. Основа на якій воно стоїть може бути виготовлена з блискучою хромова..

12441 грн

Крісло Presto

Presto - широке зручне крісло для дому в оригінальному сучасному дизайні. Хороша бічна підтримка дозволяє зручно в ньому розташуватися, спиратися на високу спинку і підлокітники, покласти голову на бічні подушки. Для більшої зручності доступний ще на..

12639 грн

Диван Mondo

Mondo - витончений якісний диван від відомого польського виробника. Виконано в модному зараз стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретанових пі..

19503 грн

Крісло Res

Res - комфортабельне шкіряне крісло для дому з функцією релакс - довгою висувною підставкою для ніг і спинкою, що опускається вниз. Приводний механізм може бути на механічному приводі або електричному - від розетки чи акумулятора. Управління знаходит..

15840 грн

Кутовий диван Coletto

Coletto - найстильніший і найкрасивіший кутовий диван від найпопулярнішої польської фабрики. Ідеальні плавні форми окантовки і високих хромованих ніжок зроблять модною і стильною навіть порожню кімнату. Впишеться в будь-який сучасний дизайн квартири ..

34716 грн

Крісло Arosa

Arosa - зручне і технологічне крісло реклайнер з усіма необхідними для відпочинку функціями. Це можливість вибору кута нахилу спинки і висоти підйому підніжок. При тому що вони можуть фіксуватися незалежно один від одного. Також Ви можете крутитися п..

12738 грн

Крісло Inari

Inari - дуже красиве крісло для дому з усіма сучасними технологіями, які роблять його ідеальним для створення особистої зони відпочинку. Для цього воно оснасщено розумною системою релаксу з довгою висувною підставкою для ніг і дуже високою спинкою, я..

14058 грн

Кутовий диван Bono

Bono - оптимальна система з готових наборів модулів для складання кутових і рівних диванів будь-якої довжини і напряму - хоч по колу. Всі можливі варіанти модулів дозволяють складати диван таким способом, коли все необхідне завжди під рукою. Ви может..

39039 грн

Крісло Frida

Frida - це найбільш ергономічне крісло з найвищою спинкою і довгою підставкою для ніг, які змінюють кут нахилу від легкого дотику до електричних датчиків вмонтованих в корпус. Це ваша особиста зона комфорту класу люкс з м'якими ортопедичними сиді..

14355 грн

Кутовий диван Belluno

Belluno - найпопулярніший і універсальний модульний диван з нескінченними варіантами конфігурацій. Включає в себе весь набір можливих функцій - змінюючі кут нахилу підголівники, барна секція з розкладним столиком, медіапанель з хорошим функціоналом, ..

41778 грн

Кутовий диван Fiorino

Fiorino - дуже практичний і компактний повнорозмірний кутовий диван в осучасненому ретро стилі. У ньому все стильно і зручно як в класичному ретроавтомобілі. М'які сидіння на ортопедичних пружинах і енергоємні спинки на невбиваємому пінополіурета..

30690 грн

Шезлонг Bibbi

Bibbi - це м'який і дуже комфортний шкіряний шезлонг для дому або процедурних кабінетів. Продумана анатомічна форма та м'який валик під голову сприяють повному релаксу і занурюють в повне забуття під час косметичних процедур або просто відпоч..

8382 грн

Кутовий диван Domo

Domo - ще одна досить потужна модульна система побудови кутків будь-якої форми і розміру. Доступна від крісла і дивана з різними функціями - до модульних систем з усіма доступними опціями. Це дозволяє зібрати диван будь-якої форми - буквою Г або П д..

41481 грн

Кутовий диван Malpensa

Malpensa - зручний кутовий диван який призначений для задоволення всіх основних потреб. Для цього у нього є велике розкладне ліжко з функцією дельфін, така ж не маленька ніша для постілі і речей. Для зручного розташування сидячих або лежачих з одного..

32109 грн

Кутовий диван Play

Play - масштабована модульна система побудови м'яких куточків будь-якої довжини і конфігурації. Play - це захоплююча гра для створення - з понад 25-ти модулів із сегментів крісел, диванів, подушок і пуфика - свого дивана або куточка що проходить,..

40359 грн

Кутовий диван Karato

Karato - це широкий і м'який модульний диван з подушками. Комфортне розміщення забезпечують в першу чергу широкі сидіння. М'які ортопедичні сидіння доповнюють силіконові подушки різного розміру, які йдуть в комплекті. Через що він дуже зручни..

34815 грн

Кутовий диван Massimo

Massimo - досконала і довершена модульна система з усіма необхідними функціями. Вона може вирости в найбільший кутовий диван однаково зручний для відпочинку та розваг. Для відпочинку тут є - різні м'які блоки, що збільшують поверхню сидіння або лежа..

40359 грн

Кутовий диван Plaza

Plaza - величезна модульна система побудови м'яких куточків будь-якої довжини і конфігурації. Plaza - це цілий світ для створення - з понад 40-ка модулів із сегментів крісел, диванів, подушок і пуфика - свого дивана або куточка, що проходить, як ..

35475 грн

Кутовий диван Vasto

Vasto - стильний кутовий диван з продуманою ергономікою. Підлокітники можуть рухатися і фіксуватися, збільшивши простір для сидіння і розкладеного ліжка. Спинка сидінь може розкладатися вгору збільшуючи свою висоту вдвічі. За рахунок нешироких підлок..

30228 грн