Дивани до комплектів і окремо

Дивани до комплектів і окремо
Показати:
Спочатку:

Диван Play

Play - масштабована модульна система побудови диванів будь-якої довжини і конфігурації. Play - це захоплююча гра для створення - з понад 25-ти модулів із сегментів крісел, диванів, подушок і пуфика - свого дивана або м'якого куточка. Всі елементи..

17554 грн

Диван Bono

Bono - оптимальна система з готових 10 варіантів диванів і наборів модулів для складання рівних диванів будь-якої довжини. Всілякі варіанти модулів дозволяють складати диван таким способом, коли все необхідне завжди під рукою. Ви можете вибрати одино..

14338 грн

Диван Basic

Basic - якісний диван з класичними рівними формами від польського виробника. Якщо вибрати диван зі спальним місцем (3 F) з дуже зручним механізмом типу дельфін то він непогано підійде для щоденного сну. Ящик для речей і постілі знаходиться в двомісно..

13574 грн

Диван Milana

Milana - стильний диван на високих металевих або дерев'яних ніжках і з рухомими підголовниками. Рівний лаконічний дизайн впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Стандартний набір включає два варіанти ширини дивана - 166 см з системою релаксу..

14834 грн

Диван Voss

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному дивані за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці дивана, а..

15410 грн

Диван Henry

Henry - красивий диван тахта для вітальні, передпокою або спальні в класичному стилі з стьобаною великою подушкою на спинці. Високі дерев'яні ніжки і огортаючі підлокітники роблять його гарним вибором для сучасних інтер'єрів у стилі лофт. Зав..

15685 грн

Диван Nappa

Nappa - найкрасивіший диван в скандинавському стилі лофт на високих 15 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьобаних подушках спинки і підлокітниках. Його фішкою є інноваційна система розкладання CST Co..

13534 грн

Диван Kinga

Kinga - дуже елегантний диван в стилі лофт на високих дерев'яних ніжках. Сучасний дизайн реалізований в рівній лінії високих підлокітників і з зручниою м'якою спинкою. Ще однією перевагою конструкції є те, що диван займає мало місця. Колекці..

10291 грн

Диван Austin

Austin (Остін) - красивий диван на високих чорних ніжках в італійському стилі. Сучасний дизайн реазізованj в дуже зручних для відпочинку - злегка нахилених і заокругленими підлокітниках і спинці. В якості опції доступні різні подушки. Виробляється в..

10291 грн

Диван Calvaro

Calvaro - красивий диван з елегантноъ колекції м'яких меблів в італійському стилі. Високий стиль підкреслюють високі ніжки, можуть бути металевими в чорному хромі або дерев'яними. В якості опції доступні два розміри подушок і м'який підго..

23959 грн

Диван Mondo

Mondo - витончений якісний диван від відомого польського виробника. Виконано в модному зараз стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретанових пі..

19798 грн

Диван Urbano

Urbano - красивий і якісний диван з колекції сучасних меблів для міста. У пропозиції є 10 готових варіантів диванів з різними функціями. Також за допомогою доступних модулів ви можете створити диван будь-якого розміру, вставляючи в нього всі необхідн..

15611 грн

Диван Nils

Nils - м'який розкладний диван в сучасному стилі лофт, на елегантних високих дерев'яних ножках. Він відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайну з об'ємних енергоємних і м'яких подушок. Також він укомплектований основним ..

16616 грн

Диван Nesto

Nesto - широкий розкладний диван з м'якими подушками на спинці і підлокітниках в сучасному лофт стилі. Дизайн реалізований в єдиній плавній лінії сидіння у формі подушки з спинкою закритою трьома великими і двома маленькими подушками з боків. Зав..

15577 грн

Диван Epic

Epic - якісний розкладний диван від польського виробника. У тримісній версії він має повноцінне спальне місце з дуже легкою системою розкладання на мікроліфтах типу леопард. Для постільних і інших речей доступна ніша. Також в пропозиції є двомісна ве..

17366 грн

Диван Max XXIII

Max XXIII - класичний розкладний диван з м'якими подушками і вузькими підлокітниками від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з рівною лежачою поверхнею на системі розкладання - дельфін. Для постільних і інших речей доступна велика..

21373 грн

Диван Play з принтом

Play - красивий розкладний диван з модним принтом на подушках, без підлокітників і з великим рівним ліжком від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, як..

9581 грн

Диван Play New

Play New - красивий розкладний диван з модним 3D принтом на подушках, без підлокітників і з великим рівним ліжком від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автом..

10117 грн

Диван Play Full Blue

Play Full Blue - розкладний молодіжний диван для дівчат повністю з принтом в стилі джинс, стилізований з патчами і стразиками, гламурними і етно елементами, красивими подушками, графіті OMG збоку, без підлокітників, з великим рівним ліжком від польсь..

9112 грн

Диван Play Full Audio

Play Full Audio - розкладний молодіжний диван повністю з принтом в стилі звукової апаратури, корпусом з малюнком музичного обладнання та стилізованими під аудіо колонки подушками, без підлокітників, з великим рівним ліжком від польської фабрики. Він ..

9112 грн

Диван Belluno

Belluno - дуже комфортний диван на якому зручно можуть розташуватися до трьох осіб. У стандарті виготовляється з рухомими підголівниками і розкладним ліжком. Має універсальний дизайн який підійде до будь-якого інтер'єру. Відноситься до найпопуляр..

26867 грн

Диван Pi

Pi - гарний сучасний диван в мінімалістичному стилі на високих металевих ніжках. Додатковий набір модулів створює нескінченність варіантів задаючи вашому дивану будь-яку довжину. У стандарті пропонуються два готових варіанти, а також на вибір доступн..

18867 грн

Диван Santos

Santos - широкий розкладний диван з рухомими підголовниками і зручними подушками на підлокітниках від польської фабрики. Він має спальне місце з дуже легкою системою розкладання седаліфт з вбудованим матрацом. Сучасний дизайн нашого дивана відрізняю..

21319 грн

Диван Legend

 Legend - шикарний розкладний диван люкс класу з рухомими підголовниками і подушками на підлокітниках від польського виробника. У двомісній версії він має повноцінне спальне місце з дуже зручною системою розкладання седаліфт з вбудованим матрацо..

17098 грн