Крісла окремо і в комплектах

Крісла окремо і в комплектах
Показати:
Спочатку:

Крісло Dim

Dim - елегантне сучасне крісло з м'якою подушкою яка ніжно огортає тіло. Напівкругле в формі відкритої морської рапани на якій сидить красива перлина. Воно не тільки вражає своїм оригінальним дизайном, а й дуже приємне і зручне для відпочинку. Йо..

11813 грн

Крісло Neo

Neo - сучасне крісло в оригінальному епатажному дизайні, ніби з фантастичного фільму, з дуже високою спинкою і великою бічною підтримкою. Підноситься на обертовій хромованій основі і крутиться навколо своєї осі. Спинка і сидіння в ньому дуже зручні і..

13917 грн

Крісло Zing

Zing - ультрамодне сучасне крісло в футуристичному дизайні з високою спинкою і огортаючою голову і тіло глибокою спинкою. Його профіль ніби вирізаний лазером з фантастичного фільму. Основа на якій воно стоїть може бути виготовлена з блискучою хромова..

13917 грн

Крісло Presto

Presto - широке зручне крісло для дому в оригінальному сучасному дизайні. Хороша бічна підтримка дозволяє зручно в ньому розташуватися, спиратися на високу спинку і підлокітники, покласти голову на бічні подушки. Для більшої зручності доступний ще на..

14138 грн

Крісло Res

Res - комфортабельне шкіряне крісло для дому з функцією релакс - довгою висувною підставкою для ніг і спинкою, що опускається вниз. Приводний механізм може бути на механічному приводі або електричному - від розетки чи акумулятора. Управління знаходит..

17719 грн

Крісло Arosa

Arosa - зручне і технологічне крісло реклайнер з усіма необхідними для відпочинку функціями. Це можливість вибору кута нахилу спинки і висоти підйому підніжок. При тому що вони можуть фіксуватися незалежно один від одного. Також Ви можете крутитися п..

14249 грн

Крісло Inari

Inari - дуже красиве крісло для дому з усіма сучасними технологіями, які роблять його ідеальним для створення особистої зони відпочинку. Для цього воно оснасщено розумною системою релаксу з довгою висувною підставкою для ніг і дуже високою спинкою, я..

15726 грн

Крісло Frida

Frida - це найбільш ергономічне крісло з найвищою спинкою і довгою підставкою для ніг, які змінюють кут нахилу від легкого дотику до електричних датчиків вмонтованих в корпус. Це ваша особиста зона комфорту класу люкс з м'якими ортопедичними сиді..

16058 грн

Крісло Voss

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному кріслі за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий класичний стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці..

9598 грн

Крісло Henry

Henry - красиве крісло для вітальні, передпокою або спальні в класичному стилі з стьобаною великою подушкою і високою спинкою. Високі дерев'яні ніжки і огортаючі підлокітники роблять його гарним вибором для сучасних інтер'єрів у стилі лофт. З..

11222 грн

Крісло Forli

Forli - відродження кращих традицій класики в елегантному кріслі за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці крісла, ..

9598 грн

Крісло Kinga

Kinga - дуже елегантне крісло в стилі лофт на високих дерев'яних ніжках. Сучасний дизайн реалізований в рівній лінії високих підлокітників і з зручниою м'якою спинкою. Для зручності крісло можна оснастити висувною підставкою для ніг на механі..

8269 грн

Крісло Boss

Boss - класичне атмосферне крісло в стилі старих американських фільмів. Його дизайн вражає усією строгістю і серйозністю, ніби з нього тільки-що піднявся бос мафії. Для більшого ефекту воно має кілька видів обертових підставок, засліплюючі блиском хр..

11296 грн

Крісло Nappa

Nappa - найкрасивіше крісло з колекції до диванів в скандинавському стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках спинки і підлокітників. В якості додаткової опції (за ..

6719 грн

Крісло Fiord

Fiord - красиве крісло з колекції в стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках і нахилений дизайн ніжок. У колекцію також входить тримісний диван і пуфік, які можна..

7125 грн

Крісло Arno

Arno - затишне крісло з колекції до дивану в скандинавському стилі з високою огортаючою спинкою і підлокітниками з бічною підтримкою. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок з гудзиками на стьоганих подушках спинки і підлокітниках. Під..

7125 грн

Крісло Olaf

Olaf - красиве крісло в стилі лофт з модними дерев'яними підлокітниками, які одночасно є високими ніжками. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках спинки. У колекцію також входить диван, який можна купувати о..

8786 грн

Крісло Finka IV

Finka IV - зручне крісло на дерев'яній рамі в класичному дизайні з високою спинкою. Воно досить м'яке і легке, тому чудово впишеться в будь-яке приміщення - у вітальню, офіс або прихожу. Спинка у цій моделі стьобана, а поверхня для сидіння - ..

5094 грн

Крісло Finka V

Finka V - зручне крісло на дерев'яній рамі в класичному дизайні з високою спинкою. Воно досить м'яке і легке, тому чудово впишеться в будь-яке приміщення - у вітальню, офіс або прихожу. Спинка і сидіння у цій моделі стьобані. В оформленні мо..

5094 грн

Крісло Finka III

Finka III - зручне крісло на дерев'яній рамі в класичному дизайні з високою спинкою. Воно досить м'яке і легке, тому чудово впишеться в будь-яке приміщення - у вітальню, офіс або прихожу. Спинка у цій моделі - рівна, з однією строчкою біля пі..

5094 грн

Крісло Tom

Tom - комфортне крісло для телевізора з висувною підставкою для ніг і гумовими коліщатками, які не псують підлогу, а також можуть блокуватися, щоб крісло не їхало. Воно має високу і м'яку спинку, яку можна опускати трохи назад, а також рухомі під..

10041 грн

Крісло Tivoli

Tivoli - комфортабельне крісло з високою спинкою для домашнього кінотеатру. Ідеально підійде для перегляду телевізора або ігор на приставці. Для зручного положення тіла спинка може нахилятися назад а знизу висувається підставка для ніг з фіксацією сп..

12773 грн

Крісло Busto

Busto - крісло для телевізора або ігор на приставці з висувною підставкою для ніг - реклайнером на надійному механічному приводі. Додаткову зручність додають високі м'які спинки з об'ємними підголівниками подушками, і приємні на дотик підлокі..

10779 грн

Крісло Choco 1TV

Choco - крісло для телевізора або ігор на приставці з висувною підставкою для ніг - реклайнером. Додаткову зручність додають високі м'які спинки з об'ємними як подушка підголівниками, і приємні на дотик підлокітники. Сидіння заповнені набива..

11075 грн