Кутові дивани модульні і стандартні

Кутові дивани модульні і стандартні
Показати:
Спочатку:

Кутовий диван Coletto

Coletto - найстильніший і найкрасивіший кутовий диван від найпопулярнішої польської фабрики. Ідеальні плавні форми окантовки і високих хромованих ніжок зроблять модною і стильною навіть порожню кімнату. Впишеться в будь-який сучасний дизайн квартири ..

34190 грн

Кутовий диван Bono

Bono - оптимальна система з готових наборів модулів для складання кутових і рівних диванів будь-якої довжини і напряму - хоч по колу. Всі можливі варіанти модулів дозволяють складати диван таким способом, коли все необхідне завжди під рукою. Ви может..

38448 грн

Кутовий диван Austin

Austin (Остін) - красивий кутовий диван на високих чорних ніжках в італійському стилі. Сучасний дизайн реазізований в дуже зручних для відпочинку - злегка нахилених і заокруглених підлокітниках і спинці. В якості опції доступні різні подушки. Виробля..

15080 грн

Кутовий диван Belluno

Belluno - найпопулярніший і універсальний модульний диван з нескінченними варіантами конфігурацій. Включає в себе весь набір можливих функцій - змінюючі кут нахилу підголівники, барна секція з розкладним столиком, медіапанель з хорошим функціоналом, ..

41145 грн

Кутовий диван Basic

Basic - якісний модульний кутовий диван з класичними рівними формами від польського виробника. Якщо вибрати модуль зі спальним місцем (2,5F) з дуже зручним механізмом типу "дельфін" то він непогано підійде для щоденного сну. Ящик для речей ..

24050 грн

Кутовий диван Fiorino

Fiorino - дуже практичний і компактний повнорозмірний кутовий диван в осучасненому ретро стилі. У ньому все стильно і зручно як в класичному ретроавтомобілі. М'які сидіння на ортопедичних пружинах і енергоємні спинки на невбиваємому пінополіурета..

30225 грн

Кутовий диван Milana

Milana - стильний модульний кутовий диван на високих металевих або дерев'яних ніжках і з рухомими підголовниками. Рівний лаконічний дизайн впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Стандартний набір прямих, кутових і поздовжніх модулів дозволя..

29575 грн

Кутовий диван Calvaro

Calvaro - кутовий диван з елегантної колекції м'яких меблів в італійському стилі. Високий стиль підкреслюють високі красиві ніжки, можуть бути металевими або дерев'яними. В якості опції доступні два розміри подушок і м'який підголівник. Виробляється ..

35100 грн

Кутовий диван Domo

Domo - ще одна досить потужна модульна система побудови кутків будь-якої форми і розміру. Доступна від крісла і дивана з різними функціями - до модульних систем з усіма доступними опціями. Це дозволяє зібрати диван будь-якої форми - буквою Г або П д..

40853 грн

Кутовий диван Malpensa

Malpensa - зручний кутовий диван який призначений для задоволення всіх основних потреб. Для цього у нього є велике розкладне ліжко з функцією дельфін, така ж не маленька ніша для постілі і речей. Для зручного розташування сидячих або лежачих з одного..

31623 грн

Кутовий диван Pi

Pi - красивий сучасний кутовий диван в мінімалістичному стилі на високих металевих ніжках. Оптимальний набір модулів створює нескінченність варіантів і конфігурацій задаючи вашому дивану будь-який напрямок і довжину. Високий рівень комфорту додають ш..

40560 грн

Кутовий диван Play

Play - масштабована модульна система побудови м'яких куточків будь-якої довжини і конфігурації. Play - це захоплююча гра для створення - з понад 25-ти модулів із сегментів крісел, диванів, подушок і пуфика - свого дивана або куточка що проходить,..

39748 грн

Кутовий диван Urbano

Urbano - сучасна красива і якісна модульна система для складання кутових диванів будь-якої конфігурації. За допомогою доступних модулів ви можете задавати будь-який напрямок вашому дивану і відповідно його розмір. Вбудовуючи всі необхідні для сучасно..

29445 грн

Кутовий диван Karato

Karato - це широкий і м'який модульний диван з подушками. Комфортне розміщення забезпечують в першу чергу широкі сидіння. М'які ортопедичні сидіння доповнюють силіконові подушки різного розміру, які йдуть в комплекті. Через що він дуже зручни..

34288 грн

Кутовий диван Massimo

Massimo - досконала і довершена модульна система з усіма необхідними функціями. Вона може вирости в найбільший кутовий диван однаково зручний для відпочинку та розваг. Для відпочинку тут є - різні м'які блоки, що збільшують поверхню сидіння або лежа..

39748 грн

Кутовий диван Nappa

Nappa - найкрасивіший кутовий диван в скандинавському стилі лофт на високих 15 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьобаних подушках спинки і підлокітниках. Його фішкою є інноваційна система розкладання CS..

18200 грн

Кутовий диван Nils

Nils - м'який кутовий диван без підлокітника з одного боку в сучасному стилі лофт, на елегантних високих дерев'яних ножках. Він відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайну з об'ємних енергоємних і м'яких подушок. Також в..

21808 грн

Кутовий диван Plaza

Plaza - величезна модульна система побудови м'яких куточків будь-якої довжини і конфігурації. Plaza - це цілий світ для створення - з понад 40-ка модулів із сегментів крісел, диванів, подушок і пуфика - свого дивана або куточка, що проходить, як ..

34938 грн

Кутовий диван Vasto

Vasto - стильний кутовий диван з продуманою ергономікою. Підлокітники можуть рухатися і фіксуватися, збільшивши простір для сидіння і розкладеного ліжка. Спинка сидінь може розкладатися вгору збільшуючи свою висоту вдвічі. За рахунок нешироких підлок..

29770 грн

Кутовий диван Zoom

Zoom - сучасний модульний кутовий диван з довершеними формами і продуманою ергономікою. Комфортному розташуванню сприяють в першу чергу рухливі підголівники і підлокітники які приймають зручний вам кут нахилу. Великий вибір додаткових модулів дозволя..

26065 грн

Кутовий диван Jacob

Jacob - модульний кутовий диван зі спальним місцем, на масивних дерев'яних ніжках. З доступних модулів Ви можете збирати диван будь-якого розміру з кроком в два місця, при необхідності повертаючи його кутовим сегментом, або додаючи довгу кушетку...

33215 грн

Кутовий диван Lora

Lora - м'який кутовий диван з основними функціями, необхідними для повноцінного відпочинку і розваг. Оптимальний набір модулів дозволяє скласти найзручнішу для себе конфігурацію. Для відпочинку тут є - різні м'які блоки, що збільшують поверхню сидін..

37570 грн

Кутовий диван Voss

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному кутовому дивані за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці ..

23205 грн

Кутовий диван Camelia

Camelia - дуже елегантний сучасний кутовий диван з класичною окантовкою боковини і на стильних хромованих ніжках. Функціоналу йому додає розкладне спальне місце на системі дельфін, зручні рухливі підголівники змінюють кут нахилу, велика ніша для пост..

37895 грн