Пуфи від комплектів та окремо

Пуфи від комплектів та окремо
Показати:
Спочатку:

Пуфік Nappa

Nappa - красивий пуфік з колекції до диванів в скандинавському стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Виготовляється він з досить містким ящиком на зручному механізмі, який легко піднімає кришку вгору. У колекцію також входить тримісний і ку..

3630 грн

Пуфік Arno

Arno - красивий пуфік під ноги до дивана або крісла в скандинавському стилі на високих 17 см дерев'яних ніжках. Виготовляється він з досить містким ящиком на зручному механізмі, який легко піднімає кришку вгору. У колекцію також входить тримісний ди..

2970 грн

Пуфік Voss

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному пуфіку за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий класичний стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях пуфіка. ..

4488 грн

Пуфік Genova

Genova - сучасний пуф для дивана на високій платформі з нержавіючої сталі в індустріальному або лофт стилі. Лаконічні і ідеально рівні форми і високі хромовані ніжки прикрасять будь-який інтер'єр в дусі мінімалізму. Вузькі і тонкі лінії економля..

8778 грн

Пуфік Snap TRX

Пуфік Snap TRX - це T-Rex біля дивана з однойменної колекції з м'яким матрацом, на високих 12 см дерев'яних ніжках. І не тільки завдяки розміру як у маленького диванчика - 118х67 см. Завдяки вбудованому ящику він може проковтнути багато корис..

5544 грн

Пуфік XXL

Пуфік XXL - просто величезний майданчик для відпочинку і розваг. Може бути укомплектований склом наверх - тоді він перетворюється в столик. Виготовлений з високоеластичної піни - він щільний але м'який. Сидіти і відпочивати на ньому теж дуже зруч..

4554 грн

Пуфік Coletto

Coletto - найстильніший і красивий пуф для кутового дивана від найпопулярнішої польської фабрики. Ідеальні плавні форми окантовки і високих хромованих ніжок зроблять модною і стильною навіть нудну або порожню кімнату. Впишеться в будь-який сучасний д..

5478 грн

Пуфік Denim

Denim - модний пуфік до розкладного дивану від польської фабрики. Оригінальний дизайн відрізняють рівні лаконічні форми. Він виглядає дуже модно і дуже зручний для сидіння.Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подуш..

1320 грн

Пуфік TRX

Пуфік TRX - це T-Rex серед пуфів. І не тільки завдяки розміру як у маленького диванчика. Завдяки вбудованому ящику він може проковтнути багато корисних речей. У складеному стані він досить великий і довгий і є непоганим полігоном для відпочинку та ро..

6402 грн

Пуфік Mondo

Mondo - широкий пуф на металевих ніжках в модному стилі лофт. Він входить в колекцію, яка складається з двох диванів різної ширини, крісла, а також з трьох варіантів кутового дивана. Ви можете комбінувати їх на свій смак. Оббивка з тканини на ньому ..

4950 грн

Пуфік TM

Пуфік TM від польської фабрики в класичному виконанні, квадратної форми на коротких ніжках. На 10 см менший ніж його аналог - пуф TD, але теж досить широкий - 50х50 см. Цілком може бути окремим предметом меблів, але завдяки універсальному дизайну і в..

2508 грн

Пуфік TD

Пуфік TD від польської фабрики в класичному виконанні, квадратної форми на коротких ніжках. Цілком може бути окремим предметом меблів, але завдяки універсальному дизайну і величезному вибору оббивки зі шкіри та тканини - легко вписатися в будь-який і..

2772 грн

Пуфік Play

Play - практичний пуф з колекції однойменних модульних меблів завершує побудову свого м'якого куточка. Дуже зручний для ніг якщо поставити біля крісла або дивана. Також буде корисним для зберігання різних речей, які можна покласти в вбудований ящик.З..

4158 грн