Столи для дому та переговорів

Столи для дому та переговорів
Показати:
Спочатку:

Стіл Victoria

Victoria - справжній бестселер від польського виробника столів для вітальні і переговорів Hubertus. Оригінальний дизайн підставки у формі літери V, три варіанти розкладання, десять комбінацій кольору, дзеркальна, натуральна або матова поверхня, робля..

18487 грн

Стіл Kolos

Колосальні можливості трансформації включають п'ять варіантів розкладання для двох розмірів від 140 см до 332 см і від 160 см до 412 см! Колосальний у всьому - від монументального дизайну до унікальної функціональності. Дізнайтеся як стіл може б..

23611 грн

Стіл Linosa 2

Наймодніший і найпопулярніший стіл від польської фабрики Hubertus. Дуже гарний дизайн поєднує в собі велику практичність з можливістю розкласти стіл в трьох різних варіантах від 160 см до 260 см. Класичний стиль поєднує в собі сучасні рішення в вигл..

14131 грн

Стіл Xenon

Xenon - ще один запатентований шедевр і бестселер від польської фабрики Hubertus. Це довгий розкладний стіл з шикарними стільницями і оригінальними ніжками у вигляді колон перехрещенних буквою Х. Він чудово впишеться не тільки в вітальню але і послуж..

17247 грн

Стіл Linosa 3

Linosa 3 - розкладний стіл у вітальню з матеріалів високої якості власного виробництва польської фабрики Hubertus. Він має два варіанти ширини і три варіанти розкладання. Ультрамодний сучасний стиль формують напівкруглі стільниці зверху, що стоять н..

14161 грн

Стіл Pianosa

П'янкий і зачаровуючий контрастний дизайн, з вражаючими можливостями трансформації від 160 до 260 см, зручною системою розкладання, універсальним стилем для відпочинку та урочистих подій. Ультрасучасний і в той же час не старіючий стиль, вражаюч..

15490 грн

Стіл Vega

Vega - великий розкладний стіл з оригінальним дизайном від Hubert Leboch, з вражаючими можливостями трансформації від 160 до 256 см, зручною системою розкладання, універсальним стилем для переговорів або сучасного інтер'єру. Ультрасучасний і вра..

18487 грн

Стіл Amigo

Дуже практичний і красивий розсувний стіл для сучасного інтер'єру. Виготовляється в двох варіантах розкладання: 140-188-236 см і 160-208-256 см. Колірна гамма включає білий, і комбіновані - чорно-білий, білий з сірим і білий плюс капучіно. Функці..

16287 грн

Стіл Imperia

Imperia - розкладний стіл з глянцевою поверхнею у вигляді скла. Мінімілістічний дизайн в контрастному двокольоровому оформленні з високоякісним покриттям від німецької компанії Hornschuch. Рівні лаконічні форми і ідеально рівна дзеркальна поверхня п..

13009 грн

Стіл Bella

Bella - розкішний представницький стіл від польського виробника столів для вітальні і переговорів Hubertus. Оригінальний дизайн підставки у формі переплетених чотирьох букв Y, три варіанти розкладання, три варіанти кольору, дзеркальна поверхня, робля..

18487 грн

Стіл Perfetto

Perfetto - дуже красивий і стильний розкладний обідній стіл з оригінальним дизайном. Ідеально впишеться в інтер'єр сучасної кухні або столової. Висока якість виготовлення і матеріалів від польської фабрики Hubertus. Масивні дерев'яні ніжки р..

18782 грн

Стіл Viva

Viva - красивий розкладний обідній стіл від польського виробника столів для вітальні і переговорів Hubertus. Оригінальний дизайн підставки у формі переплетених букв V, три варіанти розкладання, три варіанти кольору, дзеркальна поверхня, роблять його ..

18487 грн

Стіл Makani

Makani - стильний розкладний обідній стіл у вітальню або на кухню. Гарний сучасний дизайн на нахилених ніжках і ідеальна глянсова стільниця. Виготовляється повністю з європейських матеріалів на польській фабриці Hubertus. Дерев'яні ніжки сходять..

14633 грн

Стіл Quadro

Quadro - невеликий розкладний стіл з модним техно дизайном і хорошими можливостями трансформації від 120 до 168 см, зручною системою розкладання, універсальним стилем для будь-якого сучасного інтер'єру. Мінімалізм з ідеально рівними формами, стр..

11798 грн

Стіл Rivia

Rivia - невеликий розкладний стіл з лаконічним дизайном і хорошими можливостями трансформації від 120 до 168 см, зручною системою розкладання, універсальним стилем для будь-якого сучасного інтер'єру. Простота і мінімалізм з ідеально рівними форм..

11798 грн