Столи для дому та переговорів

Столи для дому та переговорів
Показати:
Спочатку:

Стіл Victoria

Victoria - справжній бестселер від польського виробника столів для вітальні і переговорів Hubertus. Оригінальний дизайн підставки у формі літери V, три варіанти розкладання, десять комбінацій кольору, дзеркальна, натуральна або матова поверхня, робля..

16900 грн

Стіл Kolos

Колосальні можливості трансформації включають п'ять варіантів розкладання для двох розмірів від 140 см до 332 см і від 160 см до 412 см! Колосальний у всьому - від монументального дизайну до унікальної функціональності. Дізнайтеся як стіл може б..

21645 грн

Стіл Linosa 2

Наймодніший і найпопулярніший стіл від польської фабрики Hubertus. Дуже гарний дизайн поєднує в собі велику практичність з можливістю розкласти стіл в трьох різних варіантах від 160 см до 260 см. Класичний стиль поєднує в собі сучасні рішення в вигл..

13000 грн

Стіл Xenon

Xenon - ще один запатентований шедевр і бестселер від польської фабрики Hubertus. Це довгий розкладний стіл з шикарними стільницями і оригінальними ніжками у вигляді колон перехрещенних буквою Х. Він чудово впишеться не тільки в вітальню але і послуж..

15795 грн

Стіл Linosa 3

Linosa 3 - розкладний стіл у вітальню з матеріалів високої якості власного виробництва польської фабрики Hubertus. Він має два варіанти ширини і три варіанти розкладання.Ультрамодний сучасний стиль формують напівкруглі стільниці зверху, що стоять на ..

11440 грн

Стіл Pianosa

П'янкий і зачаровуючий контрастний дизайн, з вражаючими можливостями трансформації від 160 до 260 см, зручною системою розкладання, універсальним стилем для відпочинку та урочистих подій. Ультрасучасний і в той же час не старіючий стиль, вражаюч..

14203 грн

Стіл Vega

Vega - великий розкладний стіл з оригінальним дизайном від Hubert Leboch, з вражаючими можливостями трансформації від 160 до 256 см, зручною системою розкладання, універсальним стилем для переговорів або сучасного інтер'єру. Ультрасучасний і вражаюч..

17550 грн

Стіл Amigo

Дуже практичний і красивий розсувний стіл для сучасного інтер'єру. Виготовляється в двох варіантах розкладання: 140-188-236 см і 160-208-256 см. Колірна гамма включає білий, і комбіновані - чорно-білий, білий з сірим і білий плюс капучіно. Функці..

14950 грн

Стіл Perfetto

Perfetto - дуже красивий і стильний розкладний обідній стіл з оригінальним дизайном. Ідеально впишеться в інтер'єр сучасної кухні або столової. Висока якість виготовлення і матеріалів від польської фабрики Hubertus. Масивні дерев'яні ніжки р..

17193 грн

Стіл Urbino

Urbino - незвичайний стіл з оригінальним дизайном для сучасної кухні і вітальні. Цікавий дизайн ніжок і ідеально рівна дзеркальна поверхня стільниці роблять його дуже стильним рішенням при оформленні інтер'єру. На вибір доступні два види розклад..

12415 грн

Стіл Imperia

Imperia - розкладний стіл з глянцевою поверхнею у вигляді скла. Мінімілістічний дизайн в контрастному двокольоровому оформленні з високоякісним покриттям від німецької компанії Hornschuch. Рівні лаконічні форми і ідеально рівна дзеркальна поверхня п..

11050 грн

Стіл Makani

Makani - стильний розкладний обідній стіл у вітальню або на кухню. Гарний сучасний дизайн на нахилених ніжках і ідеальна глянсова стільниця. Виготовляється повністю з європейських матеріалів на польській фабриці Hubertus. Дерев'яні ніжки сходять..

13455 грн