Модні столики для вітальні

Модні столики для вітальні
Показати:
Спочатку:

Столик Xenon mini

Xenon mini - ще один запатентований шедевр і бестселер від польської фабрики Hubertus. Це дизайнерський столик з шикарними стільницями і оригінальними ніжками у вигляді колон перехрещенних буквою Х. Він чудово впишеться не тільки в вітальню але і пос..

5181 грн

Столик Victoria mini

Victoria mini - справжній бестселер від польського виробника столиків для вітальні Hubertus. Оригінальний дизайн підставки у формі літери V, шість комбінацій кольору, дзеркальна, натуральна поверхня, роблять його найбажанішою, універсальної і незамін..

5181 грн

Столик Matera Lux

Matera Lux - красивий багатофункціональний столик для вітальні з інноваційним дизайном, який дозволяє не тільки розкладати його в довжину а й піднімати вгору. Також має хворий вибір глянцевого і матового покриття різного кольору - від білого до відті..

8041 грн

Столик Aversa

Aversa - це сучасний багатофункціональний журнальний столик який можна розкладати, регулювати по висоті, складати речі в вбудований в столик широкий ящик. Виконано в оригінальному стилі з широкими панелями і глянсовим покриттям що імітує скло від нім..

8580 грн

Столик Elba

Elba - стильний квадратний столик з візуально широкими панелями, дзеркальною глянсовою поверхнею від німецької компанії Hornschuch, великою нижньою полицею в ширину столу. Оригінальні ідеї для сучасного інтер'єру від дизайнера Hubert Leboch.Гарний зо..

4576 грн

Столик KW-80 Monaco

Квадратний столик Monaco KW 80 з широкими квадратними ніжками і візуально високою панеллю, дзеркальною глянсовою поверхнею від німецької компанії Hornschuch. Оригінальний стиль від дизайнера Hubert Leboch припаде до смаку для любителів мінімалізму і ..

3660 грн

Столик Matera 2

Matera 2 - стильний розкладний столик з товстих панелей з глянсовим блиском, який можна розкласти в великий стіл розсуваючи його по довжині і піднімати вгору регулюючи його висоту. Універсальна функціональність і дизайн з класичних рівних панелей з в..

7631 грн

Столик Salina

Salina - креативний квадратний столик з ящиками з можливістю вибору контрастного кольору шухляди. Оригінальна конструкція від дизайнера Hubert Leboch покрита німецьким дзеркальним глянцем Hornschuch.Красивий і вражаючий зовнішній вигляд доповнюється ..

6539 грн

Столик PR-120

Прямокутний столик Monaco PR 120 з широкими квадратними ніжками і візуально високою панеллю, дзеркальною глянсовою поверхнею від німецької компанії Hornschuch. Оригінальний стиль від дизайнера Hubert Leboch припаде до смаку для любителів мінімалізму ..

3887 грн

Столик KW-100 Monaco

Квадратний столик Monaco KW 100 з широкими квадратними ніжками і візуально високою панеллю, дзеркальною глянсовою поверхнею від німецької компанії Hornschuch. Оригінальний стиль від дизайнера Hubert Leboch припаде до смаку для любителів мінімалізму і..

4225 грн

Столик Tivoli

Tivoli - прямокутний дизайнерський столик від дизайнера Hubert Leboch в комбінованому поєднанні двох кольорів чорного і сірого з білим, в оригінальному стилі конструктора, дзеркальною глянсовою поверхнею від німецької компанії Hornschuch.Чудово впише..

4349 грн

Столик Aversa-Lux

Aversa-Lux - це максимальна багатофункціональність в одному столику, який може бути невеликим журнальним і перетворитися на повноцінний обідній стіл середніх розмірів. Його можна регулювати по висоті, розкладати і збільшувати повехность на 0,5 м, три..

12051 грн

Столик Perfetto mini

Perfetto mini - дуже красивий і стильний журнальний столик з оригінальним дизайном. Ідеально впишеться в інтер'єр сучасної вітальні. Висока якість виготовлення і матеріалів від польської фабрики Hubertus.Масивні дерев'яні ніжки розташовані таким спос..

6747 грн

Столик Quadro Lux

Quadro Lux - сучасний розкладний столик з модним техно дизайном і хорошими можливостями трансформації, який можна розкладати від 120 до 170 см, регулювати по висоті від 55 до 75 см. Мінімалізм з ідеально рівними формами, строгими заточеними кутами н..

9867 грн