Тумби для ТВ та домашнього кінотеатру

Тумби для ТВ та домашнього кінотеатру
Показати:
Спочатку:

Тумба ТВ Vento

Vento - дуже стильна тв тумба з двома скляними полками і високою навісний конструкцією з кріпленнями для ТВ. Підноситься на красивій глянсовій підставці з німецьким покриттям Hornschuch, в модному стилі для сучасного інтер'єру від дизайнера Huber..

6792 грн

Тумба ТВ Luna

Luna - дуже красива сучасна тумба під телевізор з трьома скляними полками різної ширини, дзеркальною глянсовою поверхнею від німецької компанії Hornschuch, на оригінальній підставці у формі літери V від дизайнера Hubert Leboch. Оригінальний дизайн з..

9908 грн

Тумба ТВ Marino

Marino - тв тумба в сучасному стилі з двома скляними полками і в комплекті з кріпленнями для тв. Лаконічний стиль з ідеально рівними формами і глянсовою обробкою від Hornschuch, добре впишеться в спальню або в будь-яке місце в будинку в якості додатк..

9111 грн

Тумба ТВ Davos 2

Davos 2 - широка тумба під тв з двома довгими полицями. Лаконічний стиль з ідеально рівними формами і глянсовою обробкою від Hornschuch, добре впишеться в спальню або в будь-яке місце в будинку в якості додаткових меблів під телевізор. Колірна гамма..

8328 грн

Тумба ТВ Andora

Andora - широка тумба під тв в сучасному стилі, з двома ящиками посередині на якісних мікроліфтах і з хромованими ручками, двома скляними полками з боків. Красиве глянцеве покриття Senoplast створює дзеркальну поверхню і добре гармонує з корпусом тел..

9893 грн

Тумба ТВ Davos

Davos - широка тумба під тв з двома довгими полицями, високою стійкою з кріпленнями для телевізора діагоналлю 32 "-63" дюйма і вагою до 63 кг. Лаконічний стиль з ідеально рівними формами і глянсовою обробкою від Hornschuch, добре впишеться ..

9111 грн

Тумба ТВ Marino MAX

Marino - тв тумба в сучасному стилі з широкою скляною полицею і в комплекті з кріпленнями для тв. Лаконічний стиль з ідеально рівними формами і глянсовою обробкою від Hornschuch, добре впишеться в спальню або в будь-яке місце в будинку в якості додат..

9288 грн

Тумба ТВ Roma 2

Roma 2 - це сучасна тумба під телевізор з двома скляними полками на високій стійці, яка може повертатися навколо своєї осі на 360°, направляючи екран в потрібну сторону. У комплекті йдуть кріплення для телевізора діагоналлю до 52" і вагою до..

6320 грн