Тумби для ТВ та домашнього кінотеатру

Тумби для ТВ та домашнього кінотеатру
Показати:
Спочатку:

Тумба ТВ Marino

Marino - тв тумба в сучасному стилі з двома скляними полками і в комплекті з кріпленнями для тв. Лаконічний стиль з ідеально рівними формами і глянсовою обробкою від Hornschuch, добре впишеться в спальню або в будь-яке місце в будинку в якості додатк..

8353 грн

Тумба ТВ Panorama Lux

Panorama Lux - широка тв тумба в сучасному стилі зі світлодіодним підсвічуванням по всьому периметру і довгою полицею. Дзеркальна глянцева поверхня від німецької компанії Hornschuch і модний дизайн від Hubert Leboch. У комплекті йдуть кріплення для т..

13163 грн

Тумба ТВ Panorama 2

Panorama 2 - підвісна тв тумба з скляними полицями, яка кріпиться на стіну. Навісна конструкція споруджена на глянцевій плиті з німецьким покриттям Hornschuch, в сучасному стилі від дизайнера Hubert Leboch. У комплекті йдуть кріплення для телевізора ..

7735 грн

Тумба ТВ Denver 2

Denver 2 - тумба під телевізор в сучасному стилі з двома шафками з дверцятами з боків, скляною полицею посередині зі світлодіодним підсвічуванням, зручними регульованими отворами для кабелю в задній стінці тумби.Красиве глянцеве покриття Senoplast ст..

6208 грн

Тумба ТВ Orion

Orion - підвісна тв тумба у вигляді стійки, яку можна встановити на стіну. Вона оснащена двома скляними полками і кріпленнями для телевізора діагоналлю 32-52 дюймів і вагою до 40 кг. Вона досить висока і ідеально підійде для домашнього кінотеатру і з..

3965 грн

Тумба ТВ Alladyn

Alladyn - вузька тв тумба у вигляді стійки з двома скляними полками і з кріпленнями для телевізора діагоналлю 32-50 дюймів і вагою до 40 кг. Вона досить висока і ідеально підійде для домашнього кінотеатру і не займе багато місця.У комплекті також є п..

4745 грн

Тумба ТВ Andora

Andora - широка тумба під тв в сучасному стилі, з двома ящиками посередині на якісних мікроліфтах і з хромованими ручками, двома скляними полками з боків. Красиве глянцеве покриття Senoplast створює дзеркальну поверхню і добре гармонує з корпусом тел..

8645 грн

Тумба ТВ Davos

Davos - широка тумба під тв з двома довгими полицями, високою стійкою з кріпленнями для телевізора діагоналлю 32 "-63" дюйма і вагою до 63 кг. Лаконічний стиль з ідеально рівними формами і глянсовою обробкою від Hornschuch, добре впишеться в спальню ..

8353 грн

Тумба ТВ Neon

Neon - компактна і практична тумба під тв з двома навісними і однією широкою полками, а також з шістьма вбудованими збоку полками для CD або пульта. Може бути глянсова або матова під дерево, з полками в колір тумби або на вибір іншого кольору полиць...

4550 грн

Тумба ТВ Vento

Vento - дуже стильна тв тумба з двома скляними полками і високою навісний конструкцією з кріпленнями для ТВ. Підноситься на красивій глянсовій підставці з німецьким покриттям Hornschuch, в модному стилі для сучасного інтер'єру від дизайнера Hubert Le..

6240 грн

Тумба ТВ Alladyn 2

Alladyn 2 - вузька тв тумба у вигляді стійки на скляній підставці з двома скляними полками і з кріпленнями для телевізора діагоналлю 32-46 дюймів і вагою до 35 кг. Вона досить висока і ідеально підійде для домашнього кінотеатру і не займе багато місц..

7150 грн

Тумба ТВ Luna

Luna - дуже красива сучасна тумба під телевізор з трьома скляними полками різної ширини, дзеркальною глянсовою поверхнею від німецької компанії Hornschuch, на оригінальній підставці у формі літери V від дизайнера Hubert Leboch.Оригінальний дизайн зро..

9133 грн

Тумба ТВ Monaco

Monaco - це довга глянсова тумба під тв з двома ящиками знизу на якісних мікроліфтах і з хромованими ручками, високою стійкою з кріпленнями для телевізора діагоналлю 32"-55" дюймів і вагою до 40 кг. Дзеркальний блиск від покриття Hornschuch, в сучасн..

11213 грн

Тумба ТВ Monaco 2

Monaco 2 - це довга глянсова тумба під тв з двома ящиками знизу на якісних мікроліфтах і з хромованими ручками, для телевізора діагоналлю до 63 дюймів і вагою до 50 кг. Дзеркальний блиск від покриття Hornschuch, в Сучасне стилі від дизайнера Hubert L..

9815 грн

Тумба ТВ Davos 2

Davos 2 - широка тумба під тв з двома довгими полицями. Лаконічний стиль з ідеально рівними формами і глянсовою обробкою від Hornschuch, добре впишеться в спальню або в будь-яке місце в будинку в якості додаткових меблів під телевізор.Колірна гамма в..

7638 грн

Тумба ТВ Primus

Primus - сучасна тумба під телевізор в модному стилі техно з напівкруглими краями і двома скляними полками, а також з вбудованою посередині полицею для 15 коробок від DVD фільмів. Красиве глянцеве покриття Senoplast створює дзеркальну поверхню і добр..

4940 грн

Тумба ТВ Marino MAX

Marino - тв тумба в сучасному стилі з широкою скляною полицею і в комплекті з кріпленнями для тв. Лаконічний стиль з ідеально рівними формами і глянсовою обробкою від Hornschuch, добре впишеться в спальню або в будь-яке місце в будинку в якості додат..

8515 грн

Тумба ТВ Roma 2

Roma 2 - це сучасна тумба під телевізор з двома скляними полками на високій стійці, яка може повертатися навколо своєї осі на 360°, направляючи екран в потрібну сторону. У комплекті йдуть кріплення для телевізора діагоналлю до 52" і вагою до..

5850 грн