Оплата - сума і варіанти

Оплата передоплати здійснюється на платіжну карту або на розрахунковий рахунок. Реквізити оплати можуть змінюватись або даватись на вибір - тому ми вказуєм їх окремо. Обрати спосіб розрахунку можна на сторінці оформлення замовлення. При оплаті на розрахунковий рахунок вартість товару не змінюється.
Сума попередньої оплати при замовленні становить 10%. Вона необхідна для покриття витрат доставки товару в Україну. Решта суми сплачується при отриманні товару на пошті післяплатою, при його отриманні. Це можна зробити у відділенні служби доставки, або при доставці по адресі. При доставці по адресі діють обмеження на суму в різних служб доставки. Також товар можна оплатити на складі біля Львова.
Оплата виробництва товару здійснюється нами. При відмові без поважних причин від замовлення 10% від суми товару утримується за транспортування і складування товару. До моменту коли у Вас з'явиться можливість оплатити його повністю.
При значній зміні курсу валют - залишкова вартість товару (решта 90%) перераховується по новому готівковому курсу. На сайті вказана вартість по курсу на сьогодні. Ми піднімаємо курс набагато пізніше чим це роблять фінустанови. Тому вигідніше орієнтуватись на наші ціни.
Розрахунок за товар відбувається виключно в національній валюті - гривні. Тільки ми можемо змінити вартість товару по вказаним вище причинам. Ви не можете змінювати вартість товару і валюту розрахунку, орієнтуючись на вигідні вам валютні коливання. Вартість товару залишається в гривні, вказаною при замовленні, і не змінюється, якщо не відбувся ріст курсу основних валют. Якщо вказується додатково вартість у валюті, то виключно з цієї причини.
Щоб уникнути змін вартості товару Ви можете оплатити всю вартість товару - тоді Ви застрахуєте себе від курсових коливань і економічних потрясінь.