Стіл Kolos, Hubertus

Колосальні можливості трансформації включають п'ять варіантів розкладання для двох розмірів від 140 см до 332 см і від 160 см до 412 см! Колосальний у всьому - від монументального дизайну до унікальної функціональності.
Дізнайтеся як стіл може бути одночасно і розкішним і практичним.
Вражаючий дизайн при ідеальних рівних формах і якби заточених прямих кутах підкуповують своїм масштабом і грандіозністю. А дзеркальна поверхня і можливості трансформації роблять його унікальним. Це той випадок коли мінімілістічний стиль може бути дуже ефектним.
Але красива об'ємна колона, на якій він підноситься має ще й корисне призначення. Вона поміщає в собі всі додаткові секції необхідні для розкладання столу. Робиться це дуже легко і просто завдяки зручній та надійній конструкції, за допомогою якої стільниці виїжджають з колони на коліщатках і займають своє місце завдяки направляючим кулькам. Кожна секція надійно закріплена і створює враження єдиної конструкції.
При цьому наша конфігурація дозволяє мати вам під рукою одночасно п'ять! столів. Включаючи при цьому десять різних розмірів в двох різних моделях: 140 см - 188 см - 236 см - 284 см - 332 см в меншій моделі і 160 см - 223 см - 286 см - 349 см - 412 см відповідно в більшій.
Неповторний стиль доповнюють ефектно підібрані кольори, в основі яких лежить білий глянець і в комбінації з ним - контрастні білий і чорний, ніжний білий з сірим, і модний білий плюс капучіно. Також колекція відтінків поповнилася матовими покриттями - білим, чорним, світло-сірим (фото 13) і сірим (фото 14).
Кращу якість від польського виробника забезпечує ламінована високостійким акрилом МДФ плита. Ця фірмова технологія фабрики Hubertus крім ідеального дзеркального блиску, дає ще дуже хорошу стійкість до зовнішніх впливів і подряпин, забеспечуючи дуже довгу експлуатацію.
Збереження вашого замовлення від пошкоджень протягом усього виробничого циклу до моменту складання на дому забезпечує покриття кожної плити захисною плівкою. В результаті ви отримуєте абсолютно новий незайманий товар.

 

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Термін виготовлення ~ 30 днів;

 

Доставка з Польщі - 3-7 днів;

 

Доставка зі Львова - 1-5 днів.

 

Службами доставки:

 

- Нова Пошта;
- Делівері;
- Ін Тайм.

 

Оплата

 

Передоплата - 10%

 

Решта при отриманні, в т.ч. накладеним платежем.

 

Спосіб розрахунку:

 

- Карта банку;
- Розрахунковий рахунок;
- Відділення служби доставки.

Стіл трансформер Kolos в десяти різних розмірах

Доставка 30-60 днів

  • Наявність: Під замовлення
  • 22311 грн

Додаткові опції