Столик Aversa-Lux, Hubertus

Aversa-Lux - це максимальна багатофункціональність в одному столику, який може бути невеликим журнальним і перетворитися на повноцінний обідній стіл середніх розмірів. Його можна регулювати по висоті, розкладати і збільшувати повехность на 0,5 м, тримати посуд і речі в вбудованому ящику.
Головною особливістю дизайну є можливість регулювати стіл по висоті. Його можна підняти від 55,5 см до 74 см. Внаслідок чого його призначення стає універсальним - ви можете використовувати стіл для різних цілей.
Розкласти стіл по довжині можна від 120 см до 170 см. Це буде корисно якщо потрібно заощадити корисну площу вашого приміщення. Точні розміри на фото 16.
Для розкладання і підйому столика передбачені дуже зручні механізми на синхронних напрямних, що дозволяють робити ці дії легко і невимушено навіть людині зі слабкими фізичними можливостями. Кожна секція надійно закріплена і створює враження єдиної конструкції.
Колірна гамма включає п'ять глянцевих кольорів плити - білий, чорний, чорно-білий, сіро-білий, капучіно з білим; а також чотири матових.
Глянсове покриття Hubertus Super Glosy - МДФ плита, покрита шаром акрилу з високою стійкістю до ультрафіолету і подряпин, створює враження, що стільниця покрита склом.
Вся продукція, і кожна плита покривається захисною плівкою, яка знімається тільки при монтажі. Що забезпечує повне збереження продукції до моменту отримання.
Для кращого збереження вашого виробу виробник рекомендує використовувати підставки для дуже гарячого посуду.
Щоб замовити стіл необхідного вам розміру і кольору - виберіть в опціях зверху ваш варіант, натискаючи відповідні кнопки.
Стіл виготовляється тільки під замовлення, в термін вказаний в позначці - доставка. Матеріали виготовлення тільки європейського походження, виробництво відбувається в Польщі.

 

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Термін виготовлення ~ 30 днів;

 

Доставка з Польщі - 3-7 днів;

 

Доставка зі Львова - 1-5 днів.

 

Службами доставки:

 

- Нова Пошта;
- Делівері;
- Ін Тайм.

 

Оплата

 

Передоплата - 10%

 

Решта при отриманні, в т.ч. накладеним платежем.

 

Спосіб розрахунку:

 

- Карта банку;
- Розрахунковий рахунок;
- Відділення служби доставки.

Столик Aversa-Lux з шухлядою

Доставка 30-60 днів

  • Виробництво: Hubertus
  • Наявність: Під замовлення
  • 12738 грн

Додаткові опції