Sweet Sit - недорогі дивани і крісла з Польщі

Розширений модельний ряд м'яких меблів від польської фабрики Gala Collezione, стандартних комплектацій, у відмінній якості і за доступною ціною


Показати:
Спочатку:

Диван Nappa

Nappa - найкрасивіший диван в скандинавському стилі лофт на високих 15 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьобаних подушках спинки і підлокітниках. Його фішкою є інноваційна система розкладання CST Co..

13130 грн

Кутовий диван Nappa

Nappa - найкрасивіший кутовий диван в скандинавському стилі лофт на високих 15 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьобаних подушках спинки і підлокітниках. Його фішкою є інноваційна система розкладання CS..

18200 грн

Кутовий диван Eden

Eden - лаконічний сучасний кутовий диван з рівними формами і з усіма основними функціями. Великою перевагою буде система розкладання дельфін, яка чудово підходить для щоденного сну. У довгастій кутовій секції знаходиться ніша для постілі і речей. У ..

20735 грн

Пуфік Nappa

Nappa - красивий пуфік з колекції до диванів в скандинавському стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Виготовляється він з досить містким ящиком на зручному механізмі, який легко піднімає кришку вгору. У колекцію також входить тримісний і ку..

3575 грн

Кутовий диван Blom

Blom - оригінальний розкладний кутовий диван на м'яких матрацах від польської фабрики. Стьобані м'які матраси на ортопедичних пружинах завжди готові плавно перемістити Вас в горизонтальне положення. Для цього у нього є найлегша в розкладанні система ..

22003 грн

Кутовий диван Cavallo

Cavallo - м'який модульний кутовий диван з красивим підлокітником подушечкою і без підлокітника з іншого боку. У ньому можна вільно набирати свою конфігурацію додаючи спальне місце зі зручною системою розкладання дельфін, велику нішу для постілі і ре..

24635 грн

Кутовий диван Sisto

Sisto - хороший кутовий диван від польської фабрики з практичним дизайном і хорошим функціоналом. Стьобані подушки на сидіннях м'які на ортопедичних пружинах. З одного боку у нього рівний підлокітник і з широкою подушкою без підлокітника з іншого..

27625 грн

Пуфік Arno

Arno - красивий пуфік під ноги до дивана або крісла в скандинавському стилі на високих 17 см дерев'яних ніжках. Виготовляється він з досить містким ящиком на зручному механізмі, який легко піднімає кришку вгору. У колекцію також входить тримісний ди..

2925 грн

Крісло Nappa

Nappa - найкрасивіше крісло з колекції до диванів в скандинавському стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках спинки і підлокітників. В якості додаткової опції (за окре..

5915 грн

Кутовий диван Elio

Elio - дуже красивий невеликий кутовий диван в лаунж стилі з високими дерев'яними ніжками. Шарма йому додає привабливий візерунок на стьобаних подушках сидіння і спинки, і вузьких підлокітниках. В довгастій кутовій секції знаходиться ніша для постілі..

19045 грн

Крісло Fiord

Fiord - красиве крісло з колекції в стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках і нахилений дизайн ніжок. У колекцію також входить тримісний диван і пуфік, які можна..

6273 грн

Кутовий диван Happy

Happy - якісний кутовий диван від польської фабрики з сучасним дизайном і хорошим функціоналом. Рухомий похилий підлокітник, який змінює кут нахилу, і без підлокітника з іншого боку. Під цією секцією знаходиться велика ніша для ліжка і речей. Корисни..

25675 грн

Крісло Arno

Arno - затишне крісло з колекції до дивану в скандинавському стилі з високою огортаючою спинкою і підлокітниками з бічною підтримкою. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок з гудзиками на стьоганих подушках спинки і підлокітниках. Під..

6273 грн

Пуфік Snap TRX

Пуфік Snap TRX - це T-Rex біля дивана з однойменної колекції з м'яким матрацом, на високих 12 см дерев'яних ніжках. І не тільки завдяки розміру як у маленького диванчика - 118х67 см. Завдяки вбудованому ящику він може проковтнути багато корис..

5460 грн

Крісло Olaf

Olaf - красиве крісло в стилі лофт з модними дерев'яними підлокітниками, які одночасно є високими ніжками. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках спинки. У колекцію також входить диван, який можна купувати окрем..

7735 грн

Кутовий диван Linate

Linate - широкий кутовий диван з красивими рівними лініями і широким стьобаним підлокітником, на який можна навіть щось покласти, і з низькою подушкою без підлокітника з іншого боку. Під цією секцією знаходиться велика ніша для постілі і речей. Корис..

28080 грн

Крісло Busto

Busto - крісло для телевізора або ігор на приставці з висувною підставкою для ніг - реклайнером або без нього. Додаткову зручність додають високі м'які спинки з об'ємними підголівниками подушками, і приємні на дотик підлокітники. Укомплектов..

7378 грн

Крісло Choco

Choco - крісло для телевізора або ігор на приставці з висувною підставкою для ніг - реклайнером або без нього. Додаткову зручність додають високі м'які спинки з об'ємними як подушка підголівниками, і приємні на дотик підлокітники. Сидіння за..

8060 грн

Диван Fiord

Fiord - диван трансформер в стилі лофт на високих 15 см дерев'яних ніжках. Він легко перетворюється в зручне ліжко завдяки системі розкладання CST Comfort System Technology - механізм якої дозволяє розкласти м'які подушки дивана і ідеально пі..

13650 грн

Диван Arno

Arno - диван ліжко в скандинавському стилі з високими класичними підлокітниками з бічною підтримкою. Підноситься він на високих 15 см дерев'яних ніжках. Відрізняє його інноваційна система розкладання CST Comfort System Technology - розсувний меха..

13650 грн

Диван Snap

Snap - розкладний диван книжка з додатковим вирівнюючим матрасиком, на високих 12 см дерев'яних ніжках. Він легко перетворюється в зручне ліжко завдяки системі розкладання CST Comfort System Technology - механізм якої дозволяє розкласти м'які..

13650 грн

Диван Olaf

Olaf - гарний диван в стилі лофт з модними дерев'яними підлокітниками, які одночасно є високими ніжками. Він легко перетворюється в зручне ліжко завдяки системі розкладання CST Comfort System Technology - механізм якої дозволяє розкласти м'як..

16640 грн

Диван Modo

Modo - розкладний диван з широкими підлокітниками і великим ліжком в сучасному мінімалістичному стилі. Оригінальний дизайн з рівними геометричними формами і низькими лініями спинок підкреслить стилістику сучасних інтер'єрів. На особливу увагу за..

17160 грн

Диван Ema

Ema - розкладний диван трансформер від польського виробника з м'яким ліжком призначеним для щоденного сну. Він має дуже приємні подушки на спинці на м'якому силіконовому наповнювачі. Також додатково доступні підголовники, які можна встановити..

18070 грн