Шкіряна оббивка для диванів Etap Sofa

Зразки шкіри доступні для вибору тільки в електронному вигляді. Скопіюйте або запишіть назву. Вкажіть назву шкіри при замовленні.

Нажміть на широку чорну кнопку

 

Зразки шкіри на сайті Etap Sofa

 

При виробництві шкіряних диванів і крісел використовується тонкий верхній шар шкіри, м'який і дуже приємний на дотик. Для оббивки невидимих ​​і задніх частин меблів використовується нижній шар шкіри. Нижче відібрані кращі сорти шкіри в т.ч. з Італії та Південної Америки. Вони відрізняються натуральністю і можуть містити сліди життєдіяльності тварини - дрібні шрами і укуси. Вони не помітні на матеріалі але можуть розповісти про його походження. Кожен візерунок унікальний (як відбитки пальців) і не повторюється. Натуральна шкіра має приємний запах.

 

Групи шкіри

 

Naturelle - натуральна оброблена шкіра з тонким малюнком. Має хорошу довговічність і надійність а додаткова обробка дозволяє легко підтримувати її чистоту. Товщина: 0,9-1,1 мм, тиснення: Мадрас

 

Evolution - натуральна товстіша і з виразним малюнком шкіра. Дуже довговічний і надійний тип шкіри. Легко миється і чиститься. Колір відрізняється злегка матовим відтінком. Виглядає красиво і елегантно. Товщина: 1,3-1,5 мм, тиснення: Dollaro

 

Prestige - м'яка і еластична натуральна шкіра з природним малюнком. При пильному розгляді можна навіть побачити позначки залишені на тілі тварини в процесі життєдіяльності. Марка (I) має матову або напівматову поверхню. Марка (M) з Південної Америки відрізняється легким блиском. Вся шкіра цієї групи відрізняється високою міцністю і м'якістю, а також легко чиститься.
Milano (I): товщина: 0,9-1,1 мм
Модена (М): товщина: 1,2-1,4 мм

 

Prestige + м'яка і еластична натуральна шкіра ручної обробки. При дубленні і забарвленні використовуються натуральні матеріали що допускає невеликі коливання відтінків внаслідок ручної обробки. Марка (K) має більш м'яку пухнасту поверхню а шкіра марки (R) більш гладка. Кожен екземпляр унікальний за своїм малюнком і текстурою і більше не повторюється. Цей тип шкіри також відрізняється високою міцністю і довговічністю.
Ранчо (R): товщина: 1,2-1,4 мм
Кенія (K): товщина: 1,3-1,5 мм

 

Також можна підібрати колір дерева для ножок чи столика, бара

Колір дерева для ніжок і столика