Шкіряна оббивка від Gala Collezione

Дізнатися наявність шкіри можна на сторінці виробника

 

Gala Collezione

Шкіра Madras

Піддається тонкому тисненню, що робить малюнок лицьової частини більш натуральним ніж гладка шкіра. Для захисту від зносу і вицвітання просякнута спеціальним лаком. Для догляду можна використовувати препарат. Товщина: 0,9-1,1 мм.

 

Шкіра Kalifornia

Більш товста шкіра, з глибоким і чітким тисненням лицьової частини, дуже зручна в експлуатації і практично не мнеться і не морщиться. Також просякнута лаком який захищає від впливу зовнішніх факторів. Для догляду можна використовувати препарат. Товщина: 1,3-1,6 мм. Тиснення: Dollaro

 

 

Шкіра Extra

 

Не пресована, дуже природна з натуральною текстурою і легким восковим блиском шкіра екстра класу. Більш м'яка і еластична вона практично не морщиться. Двостороннє забарвлення закріплене просочуючим лаком закінчується обробкою у вигляді воскової обробки завдяки якій повехня не ковзає. Дуже приємна і надійна в експлуатації. Товщина: 0,9-1,1 мм.

Всі зразки шкіри відібрані в кращих світових виробників. Малюнок має природний візерунок що свідчить про натуральне походження. Шкіряна оббивка дуже еластична, не розтягується і з часом тільки набуває свій неповторний лиск, при пошкодженні її можна підтягнути, на відміну від тканини. Не має алергічних реакцій оскільки не вбирає сигаретний дим, пил і кліщів. Адаптується до температури і вологості приміщення і сидячого на дивані, приймаючи температуру його тіла.

Якщо ваш монітор правильно налаштований і не спотворює колір то представлені зразки практично ідентичні живим відрізках шкіри.