Диван Alexandria Bydgoskie Meble з матрацом 3F, 202x90x98 см
Дивитись галерею
Широкий та глибокий розкладний диван з ортопедичним матрацом та м'якими подушками. Об’ємний і широкий матрац, що знаходиться на італійському стелажі дозволяє комфортно використовувати диван для щоденного сну. Комфортне розміщення забезпечують в першу чергу підвищена глибина сидінь дивана. М'які ортопедичні сидіння доповнюють силіконові подушки різного розміру, які йдуть в комплекті. Через що він дуже зручний для щоденного відпочинку або навіть сну без розкладання.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
Виготовляється диван на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Для вибору доступні до 200 кольорів і текстур тканини.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Широка гамма кольору тканини в 5-ти цінових групах. Шкіра тільки - Prestige, Prestige + |
| Розкладання | Італійський стелаж з ортопедичним матрацом |
| Ніжки | Пластикові |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях, Силіконовий наповнювач |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 202 см |
| Глубина | 98 см |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 59 см |
| Спальне місце | 200x140 см |




