Дивани з підставкою для ніг

Дивани з підставкою для ніг
Показати:
Спочатку:

Диван Diverso Unimebel з реклайнером 216 см

Diverso - широкий комфортабельний диван з висувними підставками для ніг і рухливими підголівниками на електричному керуванні. Реклайнери і підголовники вбудовані в два широкі посадочні місця і регулюються електроприводом від розетки або акумулятора. ..

78557 грн

Диван Opera Bydgoskie Meble з реклайнерами 220 см

 Opera - дуже комфортабельний диван для ТВ від польського виробника з широкими і м'якими кріслами і функцією релаксу на надійному механічному механізмі розкладання. М'яка спинка зі зручною подушкою також може відсуватися назад в двох сид..

44240 грн

Диван Sandra Etap Sofa з 2-ма реклайнерами 184 см

Sandra - комфортний та якісний диван з 2-ма висувними підніжками на електроприводі від розетки і спинкою, що нахиляється. Сучасний дизайн в комфортному лаунж стилі зі зручною глибокою посадкою тільки сприяє приємному відпочинку. Якість матеріалів і ..

58943 грн

Диван Impressione Etap Sofa з баром, столиком, медіа 208 см

Impressione - шикарний диван для телевізора і розваг з реклайнером і висувною підставкою для ніг на механічному приводі, з баром і дерев'яним столиком, музичним центром з колонками. Підлокітники доступні трьох видів - A1 з подушкою, A2 скошений,..

68595 грн

Диван Salmo Bydgoskie Meble з двома реклайнерами 214 см

Salmo - широкий розкладний диван з двома висувними підставками для ніг від польського виробника. У версії з двома реклайнерами - висувними підніжками і спинкою що нахиляється - на ручному приводі. Сучасний дизайн нашого дивана відрізняють похилі під..

48326 грн

Диван Urbano Etap Sofa з 2-ма реклайнерами 222 см

Urbano - красивий і якісний диван з 2-ма висувними підніжками і спинкою що нахиляється на ручному приводі з колекції сучасних меблів для міста. Сучасний дизайн в комфортному лаунж стилі з м'якими нахиленими підлокітниками тільки сприяє приємному ..

46739 грн

Диван Libretto Bydgoskie Meble з двома реклайнерами 230 см

Libretto - комфортабельний диван для ТВ від польського виробника з м'якими кріслами і функцією релаксу на надійному механічному механізмі розкладання. М'яка спинка зі зручною подушкою також може відсуватися назад в двох сидіннях укомплектован..

54155 грн

Диван Twins Bydgoskie Meble з реклайнерами 198 см

 Twins - комфортабельний диван для ТВ від польського виробника з широкими і м'якими кріслами і функцією релаксу на надійному механічному механізмі розкладання. М'яка спинка зі зручною подушкою також може відсуватися назад в двох сидіннях..

37991 грн

Диван Libretto Bydgoskie Meble з електро реклайнерами 230 см

Libretto - комфортабельний диван для ТВ від польського виробника з м'якими кріслами і функцією релаксу на зручному електричному механізмі розкладання. М'яка спинка зі зручною подушкою також може відсуватися назад в двох сидіннях укомплектован..

67284 грн

Диван Clasik X Unimebel з 2 реклайнерами 192 см

Clasik X - комфортабельний диван для ТВ з 2-ма реклайнерамиі високою спинкою в ергономічному класичному стилі від польської фабрики. Класичний дизайн нашого дивана відрізняють високі спинки і вузькі підлокітники. Вони виглядають дуже елегантно і дуж..

35898 грн

Диван Clasik XI Unimebel з 2 реклайнерами 186 см

Clasik XI - комфортабельний диван для ТВ з 2-ма реклайнерами і високою спинкою в ергономічному класичному стилі від польської фабрики. Класичний дизайн нашого дивана відрізняють високі спинки і вузькі підлокітники в дерев'яній окантовці. Во..

35898 грн

Диван Clasik X Unimebel з 2 реклайнерами двомісний 132 см

Clasik X - комфортабельний двомісний диван для ТВ з 2-ма реклайнерами і високою спинкою в ергономічному класичному стилі від польської фабрики. Класичний дизайн нашого дивана відрізняють високі спинки і вузькі підлокітники. Вони виглядають дуже елег..

33562 грн

Диван Twins Bydgoskie Meble з реклайнерами 147 см

Twins - комфортабельний диван для ТВ від польського виробника з широкими і м'якими кріслами і функцією релаксу на надійному механічному механізмі розкладання. М'яка спинка зі зручною подушкою також може відсуватися назад в двох сидіннях укомп..

29010 грн

Диван Mellow Etap Sofa з 2-ма реклайнерами 200 см

Mellow - модний диван в стилі лофт на високих металевих ніжках, з 2-ма висувними підніжками на електроприводі від розетки і спинкою, що нахиляється, з рухомими підголовниками і з широкими підлокітниками. Рівний лаконічний дизайн впишеться в будь-який..

55470 грн

Диван Salmo Bydgoskie Meble з двома електро реклайнерами 214 см

Salmo - широкий розкладний диван з двома реклайнерами – висувними підставками для ніг і спинкою, що нахиляється на електроприводі від розетки польського виробника. Сучасний дизайн нашого дивана відрізняють похилі підлокітники а зручності додаю..

59820 грн

Диван Legato Bydgoskie Meble з двома реклайнерами 202 см

Legato - елегантний диван з двома реклайнерами – висувними підставками для ніг і спинкою, що нахиляється на електроприводі від розетки, високою спинкою в новомодному лофт стилі від польського виробника. Класичний дизайн нашого дивана відрізняю..

61328 грн