Крісла до дивана

Крісла до дивана
Показати:
Спочатку:

Крісло Oliwia 08 Unimebel

Oliwia 08 - стильне класичне крісло до дивана з вузькими дерев'яними підлокітниками і ніжками салазками в стилі лофт і високою спинкою від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка і вузькі підлокітни..

12079 грн 9664 грн

Крісло Impressione Etap Sofa з різними підлокітниками

Impressione - це незабутнє враження від шикарного крісла для телевізора і розваг.Підлокітники доступні трьох видів - A1 з подушкою, A2 скошений, A3 вигнутий, Фото 7. Широкі підлокітники можна вкрити м'якою подушкою або вибрати дві інші форми...

24148 грн 19318 грн

Крісло Ergo Etap Sofa з підголовником

Ergo - солідне крісло з рухомим підголовником від польського виробника. У колекції до крісла можна є два види готових диванів, 3F комплектується спальним місцем з системою sedalift (бельгійський стелаж). Ви можете замовити шкіряний диван з прошитою..

19741 грн 15793 грн

Крісло Max XVI Unimebel

Max XVI - елегантне крісло до дивана з м'якими подушками і красивими дерев'яними підлокітниками і ніжками від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка з подушкою і вузькі підлокітники, які економ..

13233 грн 10586 грн

Крісло Legend Bydgoskie Meble з підголовником

Legend - шикарне крісло люкс класу з рухливими підголівниками та подушками на підлокітниках від польського виробника. Універсальний дизайн крісла з широкими підлокітниками з подушками дуже зручний для відпочинку, якщо потрібно спертися. М'які сп..

20771 грн 16617 грн

Крісло Urbano Etap Sofa з підголовником

Urbano - красиве і якісне крісло з колекції сучасних меблів для міста. Рухомі підголівники вже йдуть в комплекті. Якість матеріалів і виготовлення - на рівні європейських стандартів від польського виробника м'яких меблів, які продаються не тільк..

20767 грн 16614 грн

Крісло Clasic VIII Unimebel в дерев'яній окантовці

Clasic VIII - красиве класичне крісло з вузькими підлокітниками в дерев'яній окантовці і з високою спинкою від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє висока спинка і вузькі підлокітники, які економлять корисну площу і не зай..

19230 грн 15384 грн

Крісло Libretto Bydgoskie Meble

Libretto - широке крісло з подушками на підлокітниках від польського виробника. Універсальний дизайн крісла з широкими підлокітниками з подушками дуже зручний для відпочинку, якщо потрібно спертися. На спинках - м'які подушки.Виготовляється ..

19879 грн 15903 грн

Крісло Oliwia M Unimebel

Oliwia M - красиве класичне крісло для дачі, будинку або на балкон з дерев'яними ніжками, корпусом і підлокітниками і високою спинкою від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка і вузькі підлокітник..

17263 грн 13811 грн

Крісло Oliwia T Unimebel

Oliwia T - стильне класичне крісло для дому з натуральними дерев'яними підлокітниками і ніжками і високою спинкою від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна рівна спинка і вузькі підлокітники, які економлять корисн..

12079 грн 9664 грн

Крісло Oliwia C Unimebel

Oliwia C - престижне класичне крісло до дивана з вузькими фігурними дерев'яними підлокітниками і ніжками в стилі лофт і високою спинкою від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка і вузькі підлокітн..

11242 грн 8993 грн

Крісло Olbia Gala Collezione стьобане

Olbia - м'яке крісло від польського виробника має дуже приємні для сидіння стьобані подушки на м'якому наповнювачі top elastic. Також додатково доступні підголовники, які можна встановити над кожним сидячим місцем. Дизайн в цій колекції таки..

11531 грн 10378 грн

Крісло Malachit Bydgoskie Meble з нішею

Malachit - комфортне розкладне крісло з з вбудованим зручним ящиком під сидінням. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняють похилі облягаючі підлокітники - подушки. Вони виглядають дуже красиво і зручні якщо потрібно спертися. Завершують компози..

21970 грн 17576 грн

Крісло Oliwia E Unimebel

Oliwia E - зручне крісло для дачі, будинку або на балкон з дерев'яними ніжками і корпусом, і підлокітниками з м'якою накладкою від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка і вузькі підлокітники, ..

13463 грн 10771 грн

Крісло Oliwia 11 Unimebel

Oliwia 11 - стильне класичне крісло до дивана з вузькими дерев'яними підлокітниками і ніжками салазками в стилі лофт і високою спинкою від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка і вузькі підлокітни..

13463 грн 10771 грн

Крісло Pedro Unimebel

Pedro - крісло в стилі лофт з високою спинкою і дерев'яними ніжками і підлокітниками на вибір з дерева або оббиті тканиною. Класичний дизайн нашого відрізняють високі спинки і вузькі підлокітники з якісного дерева. Вони виглядають дуже елегантно..

12248 грн 9798 грн

Крісло Salmo Bydgoskie Meble з підголовником

Salmo - широке крісло для дому з рухомим підголовником. Сучасний дизайн нашого крісла відрізняють похилі підлокітники а зручності додають підголівники над кожним місцем, які змінюють кут нахилу і фіксуються в вибраному положенні.Виготовляється к..

20647 грн 16518 грн

Крісло Gracja II Unimebel

Gracja II - граційне класичне крісло до дивана з вузькими підлокітниками в дерев'яній окантовці і з високою спинкою від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє висока спинка і вузькі підлокітники, які економлять корисну площу..

15794 грн 12635 грн

Крісло Clasic V Unimebel в дерев'яній окантовці

Clasic V - красиве класичне крісло з вузькими підлокітниками в дерев'яній окантовці і з високою спинкою від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє висока спинка і вузькі підлокітники, які економлять корисну площу і не займаю..

18417 грн 14733 грн

Крісло Max XXII Unimebel

Max XXII - классичне крісло до дивана з м'якими подушками і фігурними підлокітниками і дерев'яними ніжками від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка з подушкою і вузькі підлокітники, які еконо..

21209 грн 16967 грн

Крісло Ema Sweet Sit

Ema - крісло від польського виробника з красивими стьобаними підлокітниками з гудзиками в скандинавському стилі. Воно має дуже приємні подушки на спинці на м'якому силіконовому наповнювачі. Також додатково доступні підголовники, які можна встанов..

11079 грн 9971 грн

Крісло Oliwia H Unimebel

Oliwia H - елітне класичне крісло для дачі або будинку з вузькими фігурними дерев'яними підлокітниками і ніжками і високою спинкою з подушечкою підголовником від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спи..

17263 грн 13811 грн

Крісло Oliwia D Unimebel

Oliwia D - зручне крісло для дачі, будинку або на балкон з дерев'яними ніжками і підлокітниками з м'якою накладкою від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка і вузькі підлокітники, які економля..

13463 грн 10771 грн

Крісло Malachit Bydgoskie Meble

Malachit - комфортне крісло з м'якими підлокітниками. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняють похилі облягаючі підлокітники - подушки. Вони виглядають дуже красиво і зручні якщо потрібно спертися. Завершують композицію красиві хромовані ні..

20845 грн 16676 грн

Крісло Ala Sweet Sit

Ala - крісло від польського виробника з нішею і подушками на підлокітниках. Воно має дуже приємні для сидіння стьобані подушки на м'якому наповнювачі. Також додатково доступні підголовники, які можна встановити над кожним сидячим місцем. Виконан..

11044 грн 9940 грн

Крісло Salina Etap Sofa

Salina - стильне крісло до дивана із вбудованими рухомими підголовниками, які вже йдуть у комплекті, на високих хромованих ніжках. Красивий лаконічний дизайн впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Також з доступних модулів можна зібрати вашу к..

20761 грн 16609 грн

Крісло Oliwia L Unimebel

Oliwia L - класичне крісло для дому з дерев'яними ніжками і корпусом, і красивими підлокітниками від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка і вузькі підлокітники, які економлять корисну площу і не ..

13463 грн 10771 грн

Крісло Dozza Unimebel

Dozza - крісло до дивана з високими дерев'яними ніжками і вузькими підлокітниками зі стильною окантовкою в оббивці від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна рівна спинка і вузькі підлокітники, які економлять корис..

10708 грн 8566 грн

Крісло Figaro Unimebel

Figaro - класичне крісло на високих дерев'яних ніжках з можливістю вибору трьох видів підлокітників, з прямими або вигнутими підлокітниками, з полицями – за доплату, з сидінням на зручному пружинному блоці. Класичний дизайн відрізняють вис..

15002 грн 12002 грн

Крісло Ines Bydgoskie Meble

Ines - модне крісло на високих дерев'яних ніжках в індустріальному стилі лофт на м'яких та зручних подушках за доступною ціною від польського виробника. Сучасний класичний дизайн відрізняють стьогані з візерунком огортаючі спинки і підлокітники. Вони..

16980 грн 13584 грн

Крісло Spot Etap Sofa

Spot - широке крісло до дивана з вбудованим рухомим підголовником, який вже йде в комплекті. У колекції до дивану можна замовити готові варіанти крісла.Виготовляється тільки під замовлення на польській фабриці Etap Sofa. Можна замовити з 5-ти ц..

18057 грн 14446 грн

Крісло Spot Etap Sofa з електро реклайнером

Spot - широке крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється на електроприводі (від розетки), з вбудованим рухомим підголовником, який вже йде в комплекті. У колекції до дивану можна замовити готові варіанти крісла.Ви..

29009 грн 23207 грн

Крісло Legato Bydgoskie Meble з реклайнером

Legato - елегантне крісло з реклайнером – висувними підставками для ніг і спинкою, що нахиляється на електроприводі від розетки, на високих дерев'яних ніжках з високою спинкою в новомодному лофт стилі лофт від польського виробника. Класичн..

34594 грн 27675 грн

Крісло Farina Etap Sofa

Farina - елегантне крісло до дивана на високих ніжках з високими підлокітниками і м'якими подушками з сучасної колекції м'яких меблів. Високий стиль підкреслюють високі металеві ніжки мідного кольору. Крім того, що воно стане справжньою окрас..

12113 грн 9690 грн

Крісло Jana Gala Collezione з нішею

Olbia - м'яке крісло з нішею для речей від польського виробника має дуже приємні для сидіння подушки на м'якому наповнювачі top elastic. Дизайн в цій колекції такий же універсальний як і конструкція. Досить просто вибирати з величезної кільк..

13147 грн 11832 грн

Крісло Legato Bydgoskie Meble

Legato - елегантне крісло на високих дерев'яних ніжках з високою спинкою в новомодному лофт стилі від польського виробника. Класичний дизайн нашого крісла відрізняють високі спинка і зручний підлокітник, завдяки яким він дуже зручний і не вимага..

17927 грн 14341 грн

Крісло Ines Bydgoskie Meble з реклайнером на електроприводі

Ines - модне крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється - на електроприводі (від розетки), на високих дерев'яних ніжках в індустріальному стилі лофт на м'яких та зручних подушках за доступною ціною від польського вироб..

28716 грн 22973 грн

Крісло Max XIX Unimebel

Max XIX - широке крісло з м'якою подушкою, підголовником у комплекті, з подвійним пружинним блоком і красивими дерев'яними ніжками від польської фабрики. Класичний дизайн відрізняють комфортні м'які спинки. Вони виглядають дуже елегантн..

20811 грн 16649 грн

Крісло Ines Bydgoskie Meble з реклайнером

Ines - модне крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється - на ручному приводі, на високих дерев'яних ніжках в індустріальному стилі лофт на м'яких та зручних подушках за доступною ціною від польського виробника. Сучасни..

22330 грн 17864 грн

Крісло Spot Etap Sofa з електро підголовником і реклайнером

Spot - широке крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється на електроприводі (від розетки), з вбудованим рухомим підголовником, який вже йде в комплекті. У колекції до дивану можна замовити готові варіанти крісла.Ви..

35480 грн 28384 грн

Крісло Loretta Libro

Loretta - престижне крісло до дивана в розкішному класичному стилі з красивими підлокітниками і м'якими подушками, дерев'яними ніжками від польської фабрики. Елітний класичний дизайн нашого крісла відрізняють красиві вигнуті форми підлокітни..

12166 грн 9733 грн

Крісло Cetros new Libro

Cetros new - стандартне крісло до дивана на м'яких подушках з широкими підлокітниками від польської фабрики. Універсальний дизайн нашого крісла відрізняють правильні форми і красиві підлокітники. Воно завжди виглядає сучасно і дуже зручне для ві..

12956 грн 10365 грн

Крісло Molta Libro

Molta - елегантне розкладне крісло в стилі лофт на високих ніжках з підголовниками і красивим стьобаним візерунком. Оригінальний дизайн нашого крісла відрізняє пропорційний стьобаний візерунок на подушках і підлокітниках. Вони виглядають дуже модно..

16590 грн 13272 грн