Дивани на ніжках

Дивани на ніжках
Показати:
Спочатку:

Диван Fiord Sweet Sit розкладний на ніжках 222 см

Fiord - диван трансформер в стилі лофт на високих 15 см дерев'яних ніжках. Він легко перетворюється в зручне ліжко завдяки системі розкладання CST Comfort System Technology - механізм якої дозволяє розкласти м'які подушки дивана і ідеально пі..

25384 грн 22846 грн

Диван Nesto Etap Sofa з подушками розкладний 225 см

Nesto - широкий розкладний диван з м'якими подушками на спинці і підлокітниках в сучасному лофт стилі. Дизайн реалізований в єдиній плавній лінії сидіння у формі подушки з спинкою закритою трьома великими і двома маленькими подушками з боків. Зав..

29136 грн

Диван Nappa Sweet Sit розкладний 222 см

Nappa - найкрасивіший диван в скандинавському стилі лофт на високих 15 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьобаних подушках спинки і підлокітниках. Його фішкою є інноваційна система розкладання CST Comfor..

22880 грн 20592 грн

Диван Henry Etap Sofa тримісний 197 см

Henry - красивий диван тахта для вітальні, передпокою або спальні в класичному стилі з стьобаною великою подушкою на спинці. Високі дерев'яні ніжки і огортаючі підлокітники роблять його гарним вибором для сучасних інтер'єрів у стилі лофт. Зав..

29376 грн

Диван Bianco XL Unimebel розкладний без підлокітників 219 см

Bianco XL - широкий сучасний розкладний диван без підлокітників з великим рівним ліжком від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання типу клік-кляк, яка піднімається і опуска..

23739 грн

Диван Hugo Etap Sofa розкладний 226 см

Hugo - розкладний диван зі спальним місцем в сучасному стилі, на елегантних високих дерев'яних ніжках. Він відрізняється зручною і компактною конструкцією для відпочинку та щоденного сну, і не займає багато місця. Для зручного сидіння спинка уком..

33520 грн

Диван Voss Gala Collezione тримісний 187 см

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному дивані за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці дивана, а..

23720 грн 21369 грн

Диван Bondi Unimebel розкладний 204 см

Bondi - класичний розкладний диван з дерев'яними ніжками і підлокітниками в скандинавському стилі від польської фабрики. Він має просторе спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання типу клік-кляк, яка піднімається і..

20063 грн

Диван Nils Etap Sofa двомісний без ліжка 144 см

Nils - м'який двомісний диван в сучасному стилі лофт, на елегантних високих дерев'яних ножках. Він відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайну з об'ємних енергоємних і м'яких подушок. Також він укомплектований основним н..

17936 грн

Диван Chester Libro розкладний без підлокітників 203 см

Chester - розкладний диван без підлокітників з великими і маленькими прямими подушками і великим ліжком від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, яка п..

27680 грн

Диван Nils Etap Sofa розкладний 231 см

Nils - м'який розкладний диван в сучасному стилі лофт, на елегантних високих дерев'яних ножках. Він відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайну з об'ємних енергоємних і м'яких подушок. Також він укомплектований основним ..

31088 грн

Диван Bianco Unimebel розкладний без підлокітників 209 см

Bianco - великий сучасний розкладний диван без підлокітників з великим рівним ліжком від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання типу клік-кляк, яка піднімається і опускається ле..

21662 грн

Диван Monday Gala Collezione на ніжках з підголовниками 207 см

Monday - витончений якісний диван від відомого польського виробника. Виконано в модному зараз стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретанових підло..

30587 грн 27528 грн

Диван Diverso Unimebel з реклайнером 216 см

Diverso - широкий комфортабельний диван з висувними підставками для ніг і рухливими підголівниками на електричному керуванні. Реклайнери і підголовники вбудовані в два широкі посадочні місця і регулюються електроприводом від розетки або акумулятора. ..

78557 грн

Диван Laviano Bydgoskie Meble тримісний 224 см

Laviano - престижний тримісний диван в розкішному класичному стилі за доступною ціною від польського виробника. Сучасний класичний дизайн нашого дивана відрізняють стьогані з візерунком підлокітники і подушки. Вони виглядають дуже красиво і зручні. З..

34808 грн

Диван Henry Etap Sofa двомісний 144 см

Henry - красивий двомісний диван тахта для вітальні, передпокою або спальні в класичному стилі з стьобаною великою подушкою на спинці. Високі дерев'яні ніжки і огортаючі підлокітники роблять його гарним вибором для сучасних інтер'єрів у стилі..

25043 грн

Диван Oliwia M Unimebel 137 см розкладний

Oliwia M - красивий розкладний диван для дачі, будинку або на балкон з дерев'яними ніжками і підлокітниками. Він має повноцінне спальне місце з рівною лежачою поверхнею на системі розкладання - дельфін. Класичний дизайн нашого дивана відрізняють..

26985 грн

Диван Austin Etap Sofa 231 см на високих ніжках

Austin (Остін) - красивий диван на високих чорних ніжках в італійському стилі. Сучасний дизайн реазізованj в дуже зручних для відпочинку - злегка нахилених і заокругленими підлокітниках і спинці. В якості опції доступні різні подушки. Виробляється в..

20421 грн

Диван Sandra Etap Sofa з 2-ма реклайнерами 184 см

Sandra - комфортний та якісний диван з 2-ма висувними підніжками на електроприводі від розетки і спинкою, що нахиляється. Сучасний дизайн в комфортному лаунж стилі зі зручною глибокою посадкою тільки сприяє приємному відпочинку. Якість матеріалів і ..

58943 грн

Диван Calvaro Etap Sofa двомісний 205 см

Calvaro - красивий диван з елегантної колекції м'яких меблів в італійському стилі. Високий стиль підкреслюють високі ніжки, можуть бути металевими в чорному хромі або дерев'яними. В якості опції доступні два розміри подушок і м'який підголівник. Виро..

28229 грн

Диван Clasic V Unimebel розкладний двомісний 137 см

Clasic V - невеликий класичний розкладний диван з вузькими підлокітниками в дерев'яній окантовці, і з високою спинкою. Він має повноцінне спальне місце з рівною лежачою поверхнею на системі розкладання - дельфін. Класичний дизайн нашого дивана в..

29235 грн

Диван Laviano Bydgoskie Meble двомісний 158 см

 Laviano - престижний диван в розкішному класичному стилі за доступною ціною від польського виробника. Сучасний класичний дизайн нашого дивана відрізняють стьогані з візерунком підлокітники і подушки. Вони виглядають дуже красиво і зручні. Завер..

27067 грн

Диван Basic Etap Sofa 155 см з ящиком

Basic - якісний диван з класичними рівними формами від польського виробника. Ящик для речей і постілі в вигляды шухляди знаходиться в двомісному варіанті - 2 SK. Для більшої зручності до кожного місця можна додавати накладний підголівник. Універсаль..

25406 грн

Диван Sinus Libro розкладний 202 см

Sinus - солідний розкладний диван без підлокітників з великими і маленькими стьобаними подушками і красивим стьобаним візерунком по всій поверхні, крім розкладної. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкл..

28480 грн

Диван Clasic V Unimebel розкладний 205 см

Clasic V - красивий класичний розкладний диван з вузькими підлокітниками в дерев'яній окантовці, і з високою спинкою. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання типу клік-кляк, яка піднімається і ..

29665 грн

Диван Nexia Libro розкладний з подушками 212 см

Nexia - довгий розкладний диван без підлокітників з великими і маленькими прямими подушками і великим ліжком від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, ..

25920 грн

Диван Max XXIII Unimebel розкладний 211 см

Max XXIII - класичний розкладний диван з м'якими подушками і вузькими підлокітниками від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з рівною лежачою поверхнею на системі розкладання - дельфін. Для постільних і інших речей доступна велика..

39217 грн

Диван Grande Libro розкладний 222 см

Grande - солідний розкладний диван в скандинавському стилі на високих ніжках з красивим стьобаним візерунком на подушках і корпусі. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, ..

31200 грн

Диван Calvaro Etap Sofa розкладний 220 см

Calvaro 220 см - красивий розкладний диван з матрацом і м'яким ліжком з елегантної колекції м'яких меблів в італійському стилі. Високий стиль підкреслюють високі ніжки, можуть бути металевими в чорному хромі або матові. В якості опції до..

46416 грн

Диван Laviano Bydgoskie Meble 224 см з ліжком

Laviano - престижний розкладний тримісний диван в розкішному класичному стилі за доступною ціною від польського виробника. Спальне місце зі зручним ліжком з рівною лежачою поверхнею - дельфін. Також в пропозиції є двомісна і тримісна версії без ..

47087 грн

Диван Figaro Unimebel прямий-кутовий 239 см

Figaro - унікальний розкладний диван з великими можливостями трансформації з широкого прямого у великій кутовий з м'якими подушками на спинці. Він має велике спальне місце з рівною лежачою поверхнею на системі розкладання - дельфін. Для постільних і ..

47995 грн

Диван Oliwia H Unimebel 140 см розкладний

Oliwia H - елітний розкладний диван для дачі або будинку з вузькими фігурними дерев'яними підлокітниками і високою спинкою з подушечкою підголовником. Він має повноцінне спальне місце з рівною лежачою поверхнею на системі розкладання - дельфін. ..

26985 грн

Диван Oliwia O Unimebel розкладний 203 см

Oliwia O - якісний розкладний диван з вузькими дерев'яними підлокітниками салазками в стилі лофт і високою спинкою. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання типу клік-кляк, яка піднімається і оп..

21772 грн

Диван Genova Gala Collezione на платформі 177 см

Genova - сучасний диван на високій платформі з нержавіючої сталі в індустріальному або лофт стилі. Лаконічні і ідеально рівні форми і високі хромовані ніжки прикрасять будь-який інтер'єр в дусі мінімалізму. Вузькі підлокітники і тонкі лінії екон..

37286 грн 33557 грн

Диван Monday Gala Collezione двомісний на ніжках 167 см

Monday - витончений якісний двомісний диван від відомого польського виробника. Виконано в модному зараз стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретан..

26737 грн 24063 грн

Диван Austin Etap Sofa 252 см на високих ніжках

Austin (Остін) - красивий диван на високих чорних ніжках в італійському стилі. Сучасний дизайн реазізованj в дуже зручних для відпочинку - злегка нахилених і заокругленими підлокітниках і спинці. В якості опції доступні різні подушки. Виробляється в..

21776 грн

Диван Oliwia T Unimebel розкладний 205 см

Oliwia O - якісний розкладний диван з вузькими дерев'яними підлокітниками салазками в стилі лофт і високою спинкою. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання типу клік-кляк, яка піднімається і оп..

21772 грн

Диван Ergo Etap Sofa розкладний з підголовниками 192 см

Ergo - великий розкладний диван з вбудованими рухливими підголівниками, які вже йдуть в комплекті, ви отримуєте дуже зручне спальне місце з легкою системою розкладання седаліфт, (бельгійський стелаж) з вбудованим матрацом. У колекції до дивана можна..

41254 грн

Диван Alisa Libro розкладний з подушками 193 см

Alisa - сучасний розкладний диван без підлокітників з великим рівним ліжком від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, яка піднімається і опускається ле..

15680 грн

Диван Voss Gala Collezione двомісний 137 см

Voss - відродження кращих традицій класики в красивому дивані за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль під сучасний лофт доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і ..

18936 грн 17042 грн

Диван Luzi Etap Sofa розкладний 234 см

Luzi - модний розкладний диван зі стьобаними подушками на сидіннях в сучасному стилі лофт, на елегантних високих металевих ніжках. Він відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайну з енергоємних і м'яких подушок на спинках. Також він ..

30868 грн

Шезлонг Lord Gala Collezione 120x165 см

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному шезлонгу за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий класичний стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спин..

21479 грн 19332 грн

Диван Torino II Unimebel розкладний 204 см

 Torino II - широкий розкладний диван в італійському стилі з високою спинкою і вузькими підлокітниками в дерев'яній окантовці на високих ніжках від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні си..

26616 грн

Диван Nova Sweet Sit розкладний 224 см

Nova - красивий диван в скандинавському стилі лофт на дерев’яній патформі і високих 15 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьобаних подушках спинки і підлокітниках. Його фішкою є інноваційна сист..

25896 грн 23306 грн

Диван Solano Unimebel розкладний 216 см

Solano - якісний розкладний диван з рівним ліжком, стьобаними гудзиками спинками і високими ніжками з натурального дерева від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання типу клік-кл..

25989 грн

Диван Nicea Gala Collezione на платформі 188 см

Nicea - модний диван на високій платформі з нержавіючої сталі в осучасненому ретро стилі. Лаконічні форми і стилізовані стьобані сидіння і підлокітники і високі хромовані ніжки прикрасять будь-який інтер'єр в дусі мінімалізму. Вони також економлять п..

33038 грн 29734 грн

Диван Forli Gala Collezione двомісний 137 см на ніжках

Forli - відродження кращих традицій класики в елегантному двомісному дивані за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і..

19080 грн 17172 грн

Диван Oliwia 11 Unimebel двомісний розкладний 138 см

Oliwia 08 - якісний двомісний розкладний диван зІ стильними дерев'яними підлокітниками салазками в стилі лофт і високою спинкою. Він має повноцінне спальне місце з дуже легкою системою розкладання седаліфт з вбудованим матрацом. Класичний дизайн..

34877 грн