Диван Monday Gala Collezione двомісний на ніжках 167x88x97 cm
Monday - витончений якісний двомісний диван від відомого польського виробника. Виконано в модному зараз стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретанових підлокітниках. Для зручності широке місце можна доповнити підголовником. Вишукані тонкі високі ніжки можуть бути чорними металевими або дерев'яними.
Він входить в повну колекцію в стилі лофт, яка складається з двох диванів різної ширини, крісла і пуфа, а також з трьох варіантів кутового дивана. Ви можете комбінувати їх на свій смак.
Оббивка з тканини на ньому однаково прекрасно виглядає як і шкіряна, а в деяких випадках навіть краще, в залежності від стилістики приміщення.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір тканини, а також можна замовити диван зі шкіри.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини |
| Розкладання | Відсутня |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві чорні, Дерев'яні - вибір кольору в опціях, 12 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Високоеластична піна |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 167 см |
| Глубина | 97 см |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння | 45 см |


























