Доставка і оплата польських меблів

Замовлення товару здійснюється на фабриці виробника в Польщі.
Відправлення, відвантаження, самовивіз замовлення - зі складу у Львівській області.
Службами доставки по Україні. Нашим транспортом по тарифу 14 грн/км. Доставка по Львову - 400 грн.

Вибрати спосіб доставки можна на сторінці оформлення замовлення.
Оплачується доставка отримувачем під час отримання замовлення.


Термін
Термін доставки включає в себе процес виготовлення вашого замовлення фабрикою і рух товару по території Польші і відправки з Львівської області.
Швидкість доставки по Україні визначає обрана служба доставки в залежності від місця отримання.

Орієнтовний термін доставки вказано на сторінці товару. В окремих випадках він може бути і меншим зазначеного, але для певності ми закладаєм більший період.


Служби доставки
В основному відправка здійснюється службою Нова пошта, також можлива відправка іншими сервісами: Укрпошта, САТ, Meest, Делівері.

При відправці службами доставки - вантаж додатково упакований дерев'яним обрешетуванням, пухирчастою плівкою і застрахований.

 

Доставка на даний момент здійснюється тільки по территорії України.

 

Оплата

 

Оплата передоплати здійснюється на платіжну карту або на розрахунковий рахунок підприємства.
Сума попередньої оплати при замовленні становить 10%. Решта суми сплачується при отриманні товару на пошті післяплатою, при його отриманні. Це можна зробити у відділенні служби доставки, або при доставці по адресі (оплатити кур’єру). При доставці по адресі діють обмеження на суму в різних служб доставки. Також товар можна оплатити на складі біля Львова. Обрати спосіб розрахунку можна на сторінці оформлення замовлення.
В зв’язку з нестабільною економічною ситуацією залишкова вартість товару 90%, дублюється у вказаній при замовленні валюті, і може бути індексована при значному рості курсу валют, вартість у валюті при цьому – незмінна. На даний момент за основу для розрахунку береться готівковий курс валют в обмінниках.

 

 

Конструкція та складання дивана