Крісла з підставкою для ніг

Крісла з підставкою для ніг
Показати:
Спочатку:

Крісло Tom Gala Collezione з реклайнером на колесиках

Tom - комфортне крісло для телевізора з висувною підставкою для ніг і гумовими коліщатками, які не псують підлогу, а також можуть блокуватися, щоб крісло не їхало. Воно має високу і м'яку спинку, яку можна опускати трохи назад, а також рухомі під..

16053 грн 14447 грн

Крісло для ТБ Twins Bydgoskie Meble з реклайнером

Twins - комфортабельне крісло для ТБ від польського виробника з широкими і м'якими кріслами і функцією релаксу на надійному механічному механізмі розкладання. М'яка спинка зі зручною подушкою також може відсуватися назад в двох сидіннях уком..

18393 грн 14714 грн

Крісло Urbano Etap Sofa з електро реклайнером

Urbano - красиве і якісне крісло з колекції сучасних меблів для міста. До рухомих підголівників що вже йдуть в комплекті, додано висувний реклайнер з підставкою для ніг з електричним механізмом підйому. Якість матеріалів і виготовлення - на рівні єв..

31746 грн 25396 грн

Крісло Nils Etap Sofa з реклайнером

Nils - м'яке крісло в сучасному стилі лофт, на елегантних високих дерев'яних ножках і з реклайнером у вигляді висувної підставки для ніг, яка приводиться в дію механічним способом. Воно відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайн..

18922 грн 15138 грн

Крісло для ТБ Opera Bydgoskie Meble з реклайнером

Opera - дуже комфортабельне крісло для ТБ від польського виробника з широкими і м'якими кріслами і функцією релаксу на надійному механічному механізмі розкладання. М'яка спинка зі зручною подушкою також може відсуватися назад в двох сидіннях..

21427 грн 17142 грн

Крісло Diverso Unimebel з реклайнером

Diverso - широке комфортабельне крісло з висувними підставками для ніг на електричному керуванні і рухливими підголівниками. Реклайнер вбудований в широке посадкове місце і регулюється електроприводом від розетки. Сучасний дизайн нашого крісла відрі..

44639 грн 35711 грн

Крісло Libretto Bydgoskie Meble з ручним реклайнером

Libretto - широке крісло з висувною підставкою для ніг і подушками на підлокітниках від польського виробника, з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою - на ручному приводі. Універсальний дизайн крісла з широкими підлокітниками з подушками..

25038 грн 20030 грн

Крісло Santos Unimebel

Santos - висока комфортабельне крісло з висувною підставкою для ніг на механічному управлінні і підголовником. Реклайнер вбудований в посадочне місце і піднімає ноги і трохи відсуває назад спинку. Завершують композицію ніжки з натурального дерева вис..

18259 грн 14607 грн

Крісло Urbano Etap Sofa з ручним реклайнером

Urbano - красиве і якісне крісло з колекції сучасних меблів для міста. До рухомих підголівників що вже йдуть в комплекті, додано висувний реклайнер з підставкою для ніг з ручним механізмом підйому. Якість матеріалів і виготовлення - на рівні європей..

26202 грн 20962 грн

Крісло Vergo Unimebel

Vergo - високе ергономічне крісло з висувною підставкою для ніг на механічному управлінні, підголовником і красивими вузькими підлокітниками. Реклайнер вбудований в посадочне місце і піднімає ноги і трохи відхиляє назад спинку. Завершують композицію ..

18817 грн 15054 грн

Крісло Lorien Gala Collezione з реклайнером

Lorien - ультрамодне крісло з реклайнером на ручному приводі, на високих сталевих ніжках в сучасному стилі лофт стилізованому під класику. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і високій спинці крісла з вираженою бічною п..

20901 грн 18811 грн

Крісло Clasic VIII Unimebel релакс

Clasic VIII - класичне крісло з вузькими підлокітниками в дерев'яній окантовці і з висувною підставкою для ніг на механічному управлінні від польської фабрики. Реклайнер вбудований в посадочне місце і піднімає ноги і трохи відсуває назад спинку. ..

21500 грн 17200 грн

Крісло Malachit Bydgoskie Meble з реклайнером

Malachit - комфортне розкладне крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою що нахиляється - на ручному приводі, від польського виробника. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняють похилі облягаючі підлокітники - подушки. Вони вигл..

28348 грн 22679 грн

Крісло для ТБ Busto Gala Collezione з реклайнером на електроприводі

Busto - крісло для телевізора або ігор на приставці з висувною підставкою для ніг - реклайнером на зручному електричному приводі. Додаткову зручність додають високі м'які спинки з об'ємними підголівниками подушками, і приємні на дотик підлокі..

19076 грн 17168 грн

Крісло Salmo Bydgoskie Meble з реклайнером

Salmo - широке крісло для дому з висувною підставкою для ніг - реклайнером і спинкою що нахиляється - на ручному приводі. Також можна замовити без реклайнера. Сучасний дизайн нашого крісла відрізняють похилі підлокітники а зручності додають підголів..

26519 грн 21215 грн

Крісло Legend Bydgoskie Meble з ручним реклайнером

Legend - шикарне крісло люкс класу з реклайнером, рухливими підголівниками та подушками на підлокітниках від польського виробника. Воно з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою - на ручному приводі, або можна замовити без реклайнера. Унів..

24401 грн 19521 грн

Крісло Gracja II Unimebel релакс

Gracja II - граційне класичне крісло з вузькими підлокітниками в дерев'яній окантовці і з висувною підставкою для ніг на механічному управлінні від польської фабрики. Реклайнер вбудований в посадочне місце і піднімає ноги і трохи відсуває назад с..

17615 грн 14092 грн

Крісло Malachit Bydgoskie Meble з електро реклайнером

Malachit - комфортне розкладне крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою що нахиляється - на електроприводі, від польського виробника. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняють похилі облягаючі підлокітники - подушки. Вони вигля..

38164 грн 30531 грн

Крісло Basic Etap Sofa розкладне з підніжкою

Basic - якісне розкадне крісло до дивана з класичними рівними формами і з підніжкою від польського виробника. Для більшої зручності до крісла можна додати накладний підголівник. Універсальний дизайн робить наше крісло оптимальним вибором для будь-як..

19177 грн 15342 грн

Крісло Legend Bydgoskie Meble з електро реклайнером

Legend - шикарне крісло люкс класу з реклайнером, рухливими підголівниками та подушками на підлокітниках від польського виробника. Воно з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою - на електроприводі (від розетки), або можна замовити без рекл..

29158 грн 23327 грн

Крісло Zoom Etap Sofa з електро реклайнером

Крісло Zoom від польської фабрики Etap Sofa з висувною підставкою для ніг на електроприводі. Комфортному розташуванню сприяють в першу чергу рухливі підголовники, які приймають зручний вам кут нахилу. Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського..

30577 грн 24461 грн

Крісло Clasic X Unimebel з реклайнером

Clasic X - класичне крісло з вузькими підлокітниками і з висувною підставкою для ніг на механічному управлінні від польської фабрики. Реклайнер вбудований в посадочне місце і піднімає ноги і трохи відсуває назад спинку. Класичний дизайн нашого крісл..

19230 грн 15384 грн

Крісло Libretto Bydgoskie Meble з електро реклайнером

Libretto - широке крісло з висувною підставкою для ніг і подушками на підлокітниках від польського виробника, з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою - на електроприводі (від розетки). Універсальний дизайн крісла з широкими підлокітникам..

31531 грн 25225 грн

Крісло Salmo Bydgoskie Meble з електро реклайнером

Salmo - широке крісло для дому з висувною підставкою для ніг - реклайнером і спинкою що нахиляється - на електроприводі (від розетки). Також можна замовити без реклайнера. Сучасний дизайн нашого крісла відрізняють похилі підлокітники а зручності дод..

32342 грн 25873 грн

Крісло Salina Etap Sofa з електро реклайнером

Salina - стильне крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється на електроприводі (від розетки), із вбудованими рухомими підголовниками, які вже йдуть у комплекті, на високих хромованих ніжках. Красивий лаконічний дизайн в..

35011 грн 28009 грн

Крісло Clasic XI Unimebel з реклайнером

Clasic XI - класичне крісло з вузькими підлокітниками в дерев'яній окантовці і з висувною підставкою для ніг на механічному управлінні від польської фабрики. Реклайнер вбудований в посадочне місце і піднімає ноги і трохи відсуває назад спинку. К..

19230 грн 15384 грн

Крісло Salina Etap Sofa з ручним реклайнером

Salina - стильне крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється на ручному приводі, із вбудованими рухомими підголовниками, які вже йдуть у комплекті, на високих хромованих ніжках. Красивий лаконічний дизайн впишеться у бу..

27613 грн 22090 грн

Крісло Spot Etap Sofa з електро реклайнером

Spot - широке крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється на електроприводі (від розетки), з вбудованим рухомим підголовником, який вже йде в комплекті. У колекції до дивану можна замовити готові варіанти крісла.Ви..

29009 грн 23207 грн

Крісло Ines Bydgoskie Meble з реклайнером на електроприводі

Ines - модне крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється - на електроприводі (від розетки), на високих дерев'яних ніжках в індустріальному стилі лофт на м'яких та зручних подушках за доступною ціною від польського вироб..

28716 грн 22973 грн

Крісло Ines Bydgoskie Meble з реклайнером

Ines - модне крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється - на ручному приводі, на високих дерев'яних ніжках в індустріальному стилі лофт на м'яких та зручних подушках за доступною ціною від польського виробника. Сучасни..

22330 грн 17864 грн

Крісло Spot Etap Sofa з електро підголовником і реклайнером

Spot - широке крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється на електроприводі (від розетки), з вбудованим рухомим підголовником, який вже йде в комплекті. У колекції до дивану можна замовити готові варіанти крісла.Ви..

35480 грн 28384 грн