Крісло Belluno Gala Collezione з ручним реклайнером шкіряне 1(60)TV, 110x79-98x106-161 см
Дивитись галерею
Belluno - широке м'яке крісло для дому з рухомим підголівником і варіантами конфігурацій. Включає в себе весь набір можливих функцій - змінюючі кут нахилу підголівники, можна додати крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється - на ручному або електроприводі. Крім статичних секцій є частини які вільно переміщаються.
Стиль можна позначити як осучаснена класика. Але головна його перевага - це зручність.
Для оббивки доступні більше 40-ка відтінків кращих колекцій шкіри в трьох цінових групах.
Доповнює всі його переваги - висока якість виробництва від польської фабрики меблів.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
Ціна вказана за крісло в шкірі Madras.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри. |
| Ніжки | Металеві хромовані |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки від 41 см до 66 см, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка механічним способом |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 110 см |
| Глубина | 106-161 см |
| Висота | 79 см, 98 см з піднятим підголовником |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 58 см |






