Gala Collezione - стильні м'які меблі

Польська фабрика м'яких меблів з відмінною якістю виробництва і модельним рядом в сучасному і класичному стилі.


Показати:
Спочатку:

Крісло Voss Gala Collezione на високих ніжках

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному кріслі за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий класичний стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці..

14430 грн 12987 грн

Диван Voss Gala Collezione тримісний 187 см

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному дивані за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці дивана, а..

25499 грн 22972 грн

Крісло Dim Gala Collezione з м'якою подушкою

Dim - елегантне сучасне крісло з м'якою подушкою яка ніжно огортає тіло. Напівкругле в формі відкритої морської рапани на якій сидить красива перлина. Воно не тільки вражає своїм оригінальним дизайном, а й дуже приємне і зручне для відпочинку. Йо..

19173 грн 17256 грн

Кутовий диван Belluno Gala Collezione з підголовниками лівий 270х212 см

Belluno - найпопулярніший і універсальний диван з нескінченними варіантами конфігурацій. Включає в себе весь набір можливих функцій - змінюючі кут нахилу підголівники, розкладне ліжко типу дельфін і ємність для речей - вони знаходяться в спеціальних ..

68141 грн 61327 грн

Крісло Zing Gala Collezione обертове

Zing - ультрамодне сучасне крісло в футуристичному дизайні з високою спинкою і огортаючою голову і тіло глибокою спинкою. Його профіль ніби вирізаний лазером з фантастичного фільму. Основа на якій воно стоїть може бути виготовлена з блискучою хромова..

23583 грн 21224 грн

Крісло Neo Gala Collezione обертове

Neo - сучасне крісло в оригінальному епатажному дизайні, ніби з фантастичного фільму, з дуже високою спинкою і великою бічною підтримкою. Підноситься на обертовій хромованій основі і крутиться навколо своєї осі. Спинка і сидіння в ньому дуже зручні і..

23583 грн 21224 грн

Кутовий диван Monday Gala Collezione на високих ніжках лівий 303x159 см

Mondo - широкий кутовий диван від відомого польського виробника. Виконано в модному зараз стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретанових підло..

55032 грн 49529 грн

Диван Monday Gala Collezione на ніжках з підголовниками 207 см

Monday - витончений якісний диван від відомого польського виробника. Виконано в модному зараз стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретанових підло..

32881 грн 29593 грн

Крісло Dot Gala Collezione що крутиться

Dot - високе зручне крісло для дому в оригінальному сучасному дизайні. Хороша бічна підтримка дозволяє зручно в ньому розташуватися, спиратися на високу спинку і підлокітники, покласти голову на бічні подушки. Для більшої зручності доступний ще накла..

20227 грн 18204 грн

Крісло Fido Gala Collezione

Fido - затишне крісло в скандинавському стилі з високою огортаючою спинкою і підлокітниками з бічною підтримкою. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках спинки. Піднімається воно на високих 15 см дерев'яних ні..

13309 грн 11978 грн

Диван Sora Gala Collezione 188 см з матрацом

Sora - красивий розкладний диван від польського виробника з м'яким ліжком призначеним для щоденного сну. Він має дуже приємні для сидіння подушки на м'якому наповнювачі top elastic. Також додатково доступні підголовники, які можна встановити ..

41349 грн 37215 грн

Крісло Tom Gala Collezione з реклайнером на колесиках

Tom - комфортне крісло для телевізора з висувною підставкою для ніг і гумовими коліщатками, які не псують підлогу, а також можуть блокуватися, щоб крісло не їхало. Воно має високу і м'яку спинку, яку можна опускати трохи назад, а також рухомі під..

17475 грн 15728 грн

Кутовий диван Domo Gala Collezione з підголовниками лівий 273x177 см

Domo - зроблений в класичному масивному стилі з величезними пуфами і низькими підлокітниками для зручності. Додатковий комфорт додають підголівники, які можна виставляти в кілька положень нахилу. В інтер'єрі такий диван виглядає дуже вражаюче, зм..

67849 грн 61064 грн

Кутовий диван Monday Gala Collezione на високих ніжках правый 303x159 см

Monday - широкий кутовий диван від відомого польського виробника. Виконано в модному зараз стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретанових підл..

55032 грн 49529 грн

Диван Olbia Gala Collezione 169 см з матрацом 11 см

Olbia - функціональний розкладний диван від польського виробника з м'яким ліжком призначеним для щоденного сну. Він має дуже приємні для сидіння стьобані подушки на м'якому наповнювачі top elastic. Також додатково доступні підголовники, які м..

40711 грн 36640 грн

Диван Monday Gala Collezione двомісний на ніжках 167 см

Monday - витончений якісний двомісний диван від відомого польського виробника. Виконано в модному зараз стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретан..

28742 грн 25868 грн

Диван Belluno Gala Collezione розкладний з підголовниками 223 см

Belluno - дуже комфортний диван на якому зручно можуть розташуватися до трьох осіб. У стандарті виготовляється з рухомими підголівниками і розкладним ліжком. Має універсальний дизайн який підійде до будь-якого інтер'єру. Відноситься до найпопуляр..

42872 грн 38585 грн

Кутовий диван Monday Gala Collezione на високих ніжках лівий 243x159 см

Monday - витончений якісний кутовий диван від відомого польського виробника. Виконано в модному зараз стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіурет..

47503 грн 42752 грн

Диван Genova Gala Collezione на платформі 177 см

Genova - сучасний диван на високій платформі з нержавіючої сталі в індустріальному або лофт стилі. Лаконічні і ідеально рівні форми і високі хромовані ніжки прикрасять будь-який інтер'єр в дусі мінімалізму. Вузькі підлокітники і тонкі лінії екон..

40082 грн 36074 грн

Крісло Forli Gala Collezione на високих ніжках

Forli - відродження кращих традицій класики в елегантному кріслі за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці крісла, ..

14540 грн 13086 грн

Кутовий диван Fiorino Gala Collezione лівий 235x172 см

Fiorino - дуже практичний і компактний повнорозмірний кутовий диван в осучасненому ретро стилі. У ньому все стильно і зручно як в класичному ретроавтомобілі. М'які сидіння на ортопедичних пружинах і енергоємні спинки на невбиваємому пінополіурета..

56400 грн 50760 грн

Крісло Boss Gala Collezione на підставці хром

Boss - класичне атмосферне крісло в стилі старих американських фільмів. Його дизайн вражає усією строгістю і серйозністю, ніби з нього тільки-що піднявся бос мафії. Для більшого ефекту воно має кілька видів обертових підставок, засліплюючі блиском хр..

18591 грн 16732 грн

Кутовий диван Belluno Gala Collezione з підголовниками правий 270х212 см

Belluno - найпопулярніший і універсальний диван з нескінченними варіантами конфігурацій. Включає в себе весь набір можливих функцій - змінюючі кут нахилу підголівники, розкладне ліжко типу дельфін і ємність для речей - вони знаходяться в спеціальних ..

68141 грн 61327 грн

Диван Voss Gala Collezione двомісний 137 см

Voss - відродження кращих традицій класики в красивому дивані за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль під сучасний лофт доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і ..

20356 грн 18320 грн

Кутовий диван Voss Gala Collezione на високих ніжках лівий 246x165 см

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному кутовому дивані за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці ..

39627 грн 35664 грн

Диван Nicea Gala Collezione на платформі 188 см

Nicea - модний диван на високій платформі з нержавіючої сталі в осучасненому ретро стилі. Лаконічні форми і стилізовані стьобані сидіння і підлокітники і високі хромовані ніжки прикрасять будь-який інтер'єр в дусі мінімалізму. Вони також економлять п..

35515 грн 31964 грн

Крісло Neo Gala Collezione на високих дерев'яних ніжках

Neo - сучасне крісло в оригінальному епатажному дизайні, на високих дерев’яних ножках, з дуже високою спинкою і великою бічною підтримкою, ніби з фантастичного фільму. Спинка і сидіння в ньому дуже зручні і м'які. Також доступний окремо нак..

21340 грн 19206 грн

Шезлонг Lord Gala Collezione 120x165 см

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному шезлонгу за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий класичний стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спин..

23090 грн 20781 грн

Пуфік TM з ящиком TM Gala Collezione 52x52 см

Пуфік TM від польської фабрики в класичному виконанні, квадратної форми на коротких ніжках. На 10 см менший ніж його аналог - пуф TD, але теж досить широкий - 50х50 см. Цілком може бути окремим предметом меблів, але завдяки універсальному дизайну і в..

4282 грн 3853 грн

Диван Sora Gala Collezione 228 см з матрацом

Sora - красивий розкладний диван від польського виробника з м'яким ліжком призначеним для щоденного сну. Він має дуже приємні для сидіння подушки на м'якому наповнювачі top elastic. Також додатково доступні підголовники, які можна встановити ..

47968 грн 43171 грн

Пуфік на ніжках Mondo Gala Collezione 66x45 см

Mondo - широкий пуф на металевих ніжках в модному стилі лофт. Він входить в колекцію, яка складається з двох диванів різної ширини, крісла, а також з трьох варіантів кутового дивана. Ви можете комбінувати їх на свій смак. Оббивка з тканини на ньому ..

8286 грн 7458 грн

Диван Forli Gala Collezione двомісний 137 см на ніжках

Forli - відродження кращих традицій класики в елегантному двомісному дивані за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і..

20511 грн 18460 грн

Кутовий диван Plaza Gala Collezione з підголовниками правий 313x180 см

Plaza - стильний кутовий диван з низькими широкими підлокітниками, рухливими підголівниками, величезним і рівним ліжком і великою нішею для речей. Всі елементи конструкції, складаються з високо-еластичної піни, що робить відпочинок дуже комфортним. ..

58141 грн 52327 грн

Пуфік з ящиком і спинкою TRX 122х68 см

Пуфік TRX - це T-Rex серед пуфів. І не тільки завдяки розміру як у маленького диванчика. Завдяки вбудованому ящику він може проковтнути багато корисних речей. У складеному стані він досить великий і довгий і є непоганим полігоном для відпочинку та ро..

11176 грн 10058 грн

Диван Sora Gala Collezione 208 см з матрацом

Sora - красивий розкладний диван від польського виробника з м'яким ліжком призначеним для щоденного сну. Він має дуже приємні для сидіння подушки на м'якому наповнювачі top elastic. Також додатково доступні підголовники, які можна встановити ..

44640 грн 40176 грн

Кутовий диван Domo Gala Collezione з підголовниками правий 273x177 см

Domo - в класичному масивному стилі з величезними пуфами і низькими підлокітниками для зручності. Додатковий комфорт додають підголівники, які можна виставляти в кілька положень нахилу. В інтер'єрі такий диван виглядає дуже вражаюче, змінюючи йог..

67849 грн 61064 грн

Крісло Boss Gala Collezione на дерев'яній підставці

Boss - класичне атмосферне крісло в стилі старих американських фільмів. Його дизайн вражає усією строгістю і серйозністю, ніби з нього тільки-що піднявся бос мафії. Для більшого ефекту воно має кілька видів обертових підставок, що розчиняються в темр..

15746 грн 14171 грн

Крісло Mondo Gala Collezione на ножках

Mondo - витончене крісло від відомого польського виробника в модному стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретанових підлокітниках. Для зручності ш..

20966 грн 18870 грн

Диван Forli Gala Collezione 187 см на високих ніжках

Forli - відродження кращих традицій класики в елегантному дивані за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці дивана, ..

25698 грн 23128 грн

Кутовий диван Plaza Gala Collezione з баром, релаксом і пуфом правий 426x292 см

Plaza - величезний кутовий диван з підголовниками, баром, шикарним кріслом, столиком, релаксом на електриці, ліжком, нішею і пуфиком в кутку. Всі елементи конструкції, складаються з високо-еластичної піни, що робить відпочинок дуже комфортним. Вели..

114477 грн 103029 грн

Кутовий диван Massimo Gala Collezione з баром і реклайнером правий 336x268 см

Massimo - досконала і довершена модульна система з усіма необхідними функціями, найбільший кутовий диван однаково зручний для відпочинку та розваг. Для відпочинку тут є - різні м'які блоки, що збільшують поверхню сидіння або лежання, крісло на елетр..

110347 грн 99313 грн

Диван Genova Gala Collezione тримісний 204 см на платформі

Genova - сучасний тримісний диван на високій платформі з нержавіючої сталі індустріальному або лофт стилі. Лаконічні і ідеально рівні форми і високі хромовані ніжки прикрасять будь-який інтер'єр в дусі мінімалізму. Вузькі підлокітники і тонкі лі..

46135 грн 41522 грн

Диван Lorien Gala Collezione 142 см на сталевих ніжках

Lorien - ультрамодний диван на високих сталевих ніжках в сучасному стилі лофт стилізованому під класику. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і високій спинці дивана з вираженою бічною підтримкою, яка огортає Вас з усіх ..

26554 грн 23899 грн

Диван Axel Gala Collezione 192 см на сталевих ніжках

Axel - модний диван на високих 20 см сталевих ніжках в сучасному стилі лофт на м'яких і зручних подушках і сидінні. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці дивана. Найбільш комфортним він буде для відпочинку в..

35172 грн 31655 грн

Кутовий диван Monday Gala Collezione на високих ніжках правий 243x159 см

Monday - витончений якісний кутовий диван від відомого польського виробника. Виконано в модному зараз стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіурет..

47503 грн 42752 грн

Кутовий диван Axel Gala Collezione лівий розкладний 275x223 см

Axel - модний кутовий диван на високих 20 см сталевих ніжках в сучасному стилі лофт з рухомим підлокітником з одного боку, 5-ма м'якими подушками і відкритим сидінням без підлокітника з іншого боку. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні м..

81888 грн 73699 грн

Пуфік на платформі Genova Gala Collezione 134x44 см

Genova - сучасний пуф для дивана на високій платформі з нержавіючої сталі в індустріальному або лофт стилі. Лаконічні і ідеально рівні форми і високі хромовані ніжки прикрасять будь-який інтер'єр в дусі мінімалізму. Вузькі і тонкі лінії економля..

14139 грн 12725 грн

Кутовий диван Plaza Gala Collezione з підголовниками лівий 313x180 см

Plaza - стильний кутовий диван з низькими широкими підлокітниками, рухливими підголівниками, величезним і рівним ліжком і великою нішею для речей. Всі елементи конструкції, складаються з високо-еластичної піни, що робить відпочинок дуже комфортним. ..

58141 грн 52327 грн