Кутовий диван Karato Gala Collezione м'який правий 1D(5)SL-3QFBBW-EN(2)-1(80)BB-1(80)P, 360x89x280 cm
Karato - це широкий і м'який диван з подушками. Комфортне розміщення забезпечують в першу чергу широкі сидіння. М'які ортопедичні сидіння доповнюють силіконові подушки різного розміру, які йдуть в комплекті. Через що він дуже зручний для щоденного відпочинку або навіть сну без розкладання. Хоча система розкладання типу дельфін в ньому теж присутня.
Розмір додаткових подушок 58х43 см.
Для оббивки доступний великий вибір тканини, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості. Можна підібрати будь-який колір - білий, чорний, синій або будь-який інший з доступних зразків.
Ціна вказана за комплект 1D(5)SL-3QFBBW-EN(2)-1(80)BB-1(80)P розміром 360х280 см з розкладним місцем і нішею для постілі, без маленьких подушок. Також доступна додаткова подушка розміром 58x43 см, вибір оббивки будь-якої з доступних, ціна - в опціях. Матрац в розкладному ліжку тепер оббитий тією ж тканиною, що і весь диван.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору та якості тканини. |
| Розкладання | Тип розкладання - дельфін |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Пластикові, 5 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Силіконовий наповнювач |
| Підлокітники | Високоеластична піна |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 360 см |
| Глубина | 280 см |
| Висота | 89 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 60 см |









