Крісла на дерев'яних і сталевих ніжках

Крісла на дерев'яних і сталевих ніжках
Показати:
Спочатку:

Крісло Voss Gala Collezione на високих ніжках

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному кріслі за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий класичний стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці..

13256 грн 11930 грн

Крісло Fido Gala Collezione

Fido - затишне крісло в скандинавському стилі з високою огортаючою спинкою і підлокітниками з бічною підтримкою. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках спинки. Піднімається воно на високих 15 см дерев'яних ні..

12226 грн 11003 грн

Крісло качалка Perla Unimebel

Perla - крісло качалка для дому в скандинавському стилі з ніжками і підлокітниками з натурального дерева від польської фабрики. Форма салазок дозволяє відхилятися назад або вперед, фіксуючи від перекидання, і подовжує період експлуатації виробу. Ерг..

15345 грн 12276 грн

Крісло Henry Etap Sofa

Henry - красиве крісло для вітальні, передпокою або спальні в класичному стилі з стьобаною великою подушкою і високою спинкою. Високі дерев'яні ніжки і огортаючі підлокітники роблять його гарним вибором для сучасних інтер'єрів у стилі лофт. З..

18823 грн 15058 грн

Крісло Nils Etap Sofa

Nils - м'яке крісло в сучасному стилі лофт, на елегантних високих дерев'яних ножках. Воно відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайну з об'ємних енергоємних і м'яких подушок. Як опція до звичайного крісла пропонується зр..

13176 грн 10541 грн

Крісло качалка Bondi Unimebel

Bondi - крісло качалка для дому в скандинавському стилі з ніжками і підлокітниками з натурального дерева від польської фабрики. Форма салазок дозволяє відхилятися назад або вперед, фіксуючи від перекидання, і подовжує період експлуатації виробу. Ерг..

13342 грн 10674 грн

Крісло Nesto Etap Sofa на ніжках з подушкою

Nesto - елегантне крісло до дивана з м'якою подушкою на спинці в сучасному лофт стилі. Дизайн реалізований в єдиній плавній лінії сидіння у формі подушки. Завершують ідеально виведену лінію високі металеві ніжки. Ще однією перевагою конструкції є..

11455 грн 9164 грн

Крісло Fiord Sweet Sit на дерев'яних ніжках

Fiord - красиве крісло з колекції в стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках і нахилений дизайн ніжок. У колекцію також входить тримісний диван і пуфік, які можна..

11548 грн 10393 грн

Крісло Perla Unimebel

Perla - крісло з високою спинкою в скандинавському стилі з ніжками і підлокітниками з натурального дерева від польської фабрики. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняє дуже висока спинка і вузькі підлокітники, які економлять корисну площу і не ..

13342 грн 10674 грн

Крісло Forli Gala Collezione на високих ніжках

Forli - відродження кращих традицій класики в елегантному кріслі за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці крісла, ..

13356 грн 12021 грн

Крісло Nappa Sweet Sit стьобане на ніжках

Nappa - найкрасивіше крісло з колекції до диванів в скандинавському стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках спинки і підлокітників. В якості додаткової опції (за ..

10191 грн 9172 грн

Крісло Neo Gala Collezione на високих дерев'яних ніжках

Neo - сучасне крісло в оригінальному епатажному дизайні, на високих дерев’яних ножках, з дуже високою спинкою і великою бічною підтримкою, ніби з фантастичного фільму. Спинка і сидіння в ньому дуже зручні і м'які. Також доступний окремо нак..

19603 грн 17643 грн

Крісло Basic Etap Sofa

Basic - якісне крісло до дивана з класичними рівними формами від польського виробника. Для вибору доступні два варіанти, один з них з підніжкою. Для більшої зручності до крісла можна додати накладний підголівник. Універсальний дизайн робить наше крі..

15355 грн 12284 грн

Крісло George Bydgoskie Meble високе на ніжках

 George - недороге високе крісло в версальському стилі від польського виробника. Дана модель має високу спинку. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного пінополіуретану. Універсальний класичний дизайн крісла дозволить використову..

14925 грн 11940 грн

Крісло Mondo Gala Collezione на ножках

Mondo - витончене крісло від відомого польського виробника в модному стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретанових підлокітниках. Для зручності ш..

19260 грн 17334 грн

Крісло Solano Unimebel

Solano - модне сучасне крісло для дому в скандинавському стилі лофт з високими дерев'яними ніжками від польської фабрики. Сучасний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна рівна спинка зі стьобаними гудзиками і широкі підлокітники. Вони виглядаю..

15503 грн 12402 грн

Крісло George Bydgoskie Meble низьке на ніжках

 George - недороге але якісне крісло в версальському стилі від польського виробника. Дана модель має низьку спинку. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного пінополіуретану. Універсальний класичний дизайн крісла дозволить викорис..

13748 грн 10998 грн

Крісло Hugo Etap Sofa з підголовником

Hugo - крісло до дивана в сучасному стилі, на елегантних високих дерев'яних ніжках. Воно відрізняється зручною і компактною конструкцією для відпочинку і не займає багато місця. Для зручного сидіння спинка укомплектована підголовником, який зміню..

14984 грн 11987 грн

Крісло Bondi Unimebel розкладне

Bondi - зручне крісло для дому в скандинавському стилі з високими ніжками і підлокітниками з натурального дерева від польської фабрики. Запатентована оригінальна конструкція ® розкладання з висувним вперед сидінням і спинкою що опускається назад ..

11242 грн 8993 грн

Крісло Noble Unimebel

Noble - престижне крісло в версальському або палацовому стилі з високою спинкою, з різьбленими ніжками повністю з натурального дерева ясен від польської фабрики. З елітної колекції, в яку входить диван і пуф, які можна купувати окремо. Класичний диз..

21634 грн 17307 грн

Крісло Dot Gala Collezione на дерев'яних ніжках

Dot - високе зручне крісло для дому на дерев'яних ножках в оригінальному дизайні. Хороша бічна підтримка дозволяє зручно в ньому розташуватися, спиратися на високу спинку і підлокітники, покласти голову на бічні подушки. Для більшої зручності дос..

16780 грн 15102 грн

Крісло Mobilo Unimebel

Mobilo - крісло з високою спинкою і вузькими підлокітниками на платформі з високими ніжками повністю з натурального дерева ясен від польської фабрики. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняє висока спинка з бічною підтримкою і вузькі підлокітник..

17773 грн 14218 грн

Крісло Nano Unimebel

Nano - технологічне крісло з високою спинкою і м'якою подушечкою для голови, на високих ніжках з підлокітниками з натурального дерева ясен. Високотехнологічний дизайн нашого крісла відрізняє дуже висока спинка і вузькі підлокітники, які економля..

14726 грн 11781 грн

Крісло Zafira Libro

Uzo - крісло до дивана на високих хромованих ніжках від польської фабрики. Оригінальний дизайн нашого крісла відрізняють рівні лаконічні форми і вузькі підлокітники. Вони виглядають дуже модно і дуже зручні. Також вони економлять корисну площу крісл..

9480 грн 7584 грн

Крісло Calvaro Etap Sofa на ніжках

Calvaro - красиве крісло з елегантної колекції м'яких меблів в італійському стилі. Високий стиль підкреслюють високі ніжки, можуть бути металевими в чорному хромі або дерев'яними. В якості опції доступні два розміри подушок і м'який підго..

18301 грн 14641 грн

Крісло Lorien Gala Collezione на сталевих ніжках

Lorien - ультрамодне крісло на високих сталевих ніжках в сучасному стилі лофт стилізованому під класику. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і високій спинці крісла з вираженою бічною підтримкою, яка огортає Вас з усіх ..

17401 грн 15661 грн

Крісло Prato Unimebel

Prato - крісло з високою спинкою і вузькими підлокітниками в скандинавському стилі з дуже високими ніжками з натурального дерева від польської фабрики. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняє дуже висока спинка і вузькі підлокітники, які економл..

12298 грн 9838 грн

Крісло Fiord Etap Sofa з підставкою на ніжках

Fiord - класичне крісло на високих дерев'яних ніжках, з вузькими підлокітниками і зручною підставкою для ніг в такому ж стилі. Досить компактне і вузьке воно не займає багато місця, а завдяки високій м'якій спинці і підставці - крісло ще й ду..

16544 грн 13235 грн

Крісло Laviano Bydgoskie Meble на ніжках

Laviano - престижне крісло в розкішному класичному стилі на гарних дерев'яних ніжках від польського виробника. Сучасний класичний дизайн нашого крісла відрізняють стьобані з візерунком підлокітники і подушки. Вони виглядають дуже красиво і зручн..

19619 грн 15695 грн

Крісло D-7 Unimebel без підлокітників

D-7 - модне крісло для дому на високих дерев'яних ніжках і без підлокітників від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка і відсутність підлокітників, які економлять корисну площу і не займають зайве..

11613 грн 9290 грн

Крісло Nicea Gala Collezione на платформі

Nicea - модне крісло на високій платформі з нержавіючої сталі в осучасненому ретро стилі. Лаконічні форми і стилізовані стьобані сидіння і підлокітники і високі хромовані ніжки прикрасять будь-який інтер'єр в дусі мінімалізму. Вони також економля..

22752 грн 20477 грн

Крісло Alba III Unimebel на салазках

Alba III - зручне високе крісло для дому на дерев'яному каркасі з дерев'яними підлокітниками від польської фабрики. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняє висока спинка і зручні підлокітники, з плавними лініями. Вони виглядають дуже сти..

8316 грн 6653 грн

Крісло Stylo Bydgoskie Meble

Stylo - престижне крісло в розкішному класичному стилі за доступною ціною від польського виробника. Сучасний класичний дизайн нашого крісла відрізняють стьогані з візерунком огортаючі спинки і підлокітники. Вони виглядають дуже красиво і зручні. Заве..

14901 грн 11921 грн

Крісло Zing Gala Collezione на високих дерев'яних ніжках

Zing - ультрамодне крісло в футуристичному дизайні на високих дерев’яних ножках і з високою спинкою і огортаючою голову і тіло глибокою спинкою. Його профіль ніби вирізаний лазером з фантастичного фільму. Також доступний окремий накладний підго..

19603 грн 17643 грн

Крісло Torino II Unimebel

Torino II - крісло в італійському стилі з високою спинкою і вузькими підлокітниками в дерев'яній окантовці, виділяється високими ніжками з натурального дерева від польської фабрики. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняє дуже висока спинка ..

16960 грн 13568 грн

Крісло Max X Unimebel

Max X - елегантне крісло до дивана з м'якими подушками і красивими дерев'яними підлокітниками і ніжками від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка з подушкою і вузькі підлокітники, які економля..

12650 грн 10120 грн

Крісло Fuelta Bydgoskie Meble на дерев'яних ніжках

Fuelta - якісне крісло у скандинавському стилі на високих дерев'яних ніжках від польського виробника. Дана модель має низьку спинку. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного поліуретану. Сучасний дизайн крісла відрізняють стьо..

14609 грн 11687 грн

Крісло качалка Nano Unimebel

Nano - технологічне крісло качалка з високою спинкою і м'якою подушечкою для голови, на високих ніжках з підлокітниками з натурального дерева ясен. Високотехнологічний дизайн нашого крісла відрізняє дуже висока спинка і вузькі підлокітники, які ..

16778 грн 13422 грн

Крісло Milano Unimebel

Milano - крісло з високою спинкою і дерев'яними підлокітниками, з високими ніжками повністю з натурального дерева ясен від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла в стилізації казок і творів старої Європи епохи ренесансу відрізняє висо..

28396 грн 22717 грн

Крісло Lagossa Unimebel

Lagossa - крісло з високою спинкою в стилі лофт з ніжками і підлокітниками салазками з натурального дерева від польської фабрики. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняє дуже висока спинка і вузькі підлокітники, які економлять корисну площу і не..

14141 грн 11313 грн

Крісло Luzi Etap Sofa

Luzi - модне крісло зі стьобаними подушками на сидіннях в сучасному стилі лофт, на елегантних високих металевих ніжках. Воно відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайну з енергоємних і м'яких подушок на спинках. Ви можете вибрати з..

15910 грн 12728 грн

Крісло Oliwia O Unimebel

Oliwia O - зручне сучасне крісло в лаунж стилі для дачі або будинку з натуральними дерев'яними підлокітниками і ніжками і високою спинкою від польської фабрики. Сучасний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна рівна спинка і вузькі підлокітники..

12079 грн 9664 грн

Крісло Oliwia 03 Unimebel

Oliwia 03 - елегантне класичне крісло до дивана з дерев'яними ніжками і дерев'яними накладками на підлокітники від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка і вузькі підлокітники, які економлять к..

12796 грн 10237 грн

Крісло Pedro Unimebel

Pedro - крісло в стилі лофт з високою спинкою і дерев'яними ніжками і підлокітниками на вибір з дерева або оббиті тканиною. Класичний дизайн нашого відрізняють високі спинки і вузькі підлокітники з якісного дерева. Вони виглядають дуже елегантно..

12248 грн 9798 грн

Крісло Nova Sweet Sit стьобане на ніжках

Nova - красиве крісло з колекції до диванів в скандинавському стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках спинки і підлокітників. В якості додаткової опції (за окрему..

11849 грн 10664 грн

Крісло Inspiro Unimebel

Inspiro - низьке комфортне крісло без високих підлокітників, зі зручною поверхнею для сидіння або лежання для двох котів, однієї великої собаки або п'яного зятя. Завершують композицію високі ніжки з натурального дерева високої якості. Сучасний д..

17069 грн 13655 грн

Крісло Torino Unimebel

Torino - крісло з високою спинкою і вузькими підлокітниками в італійському стилі, виділяється високими ніжками з натурального дерева від польської фабрики. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняє дуже висока спинка і вузькі підлокітники, які еко..

16608 грн 13286 грн

Крісло Max VII Unimebel

Max VII - елегантне крісло до дивана з м'якими подушками і красивими дерев'яними підлокітниками і ніжками від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка з подушкою і вузькі підлокітники, які економ..

19133 грн 15306 грн