Крісло George Bydgoskie Meble високе на ніжках 91x102x83 cm
George - недороге високе крісло в стилі лофт від польського виробника. Дана модель має високу спинку. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного пінополіуретану.
Універсальний класичний дизайн крісла дозволить використовувати його для вітальні, передпокою або спальні. На спинці у нього - велика стьобана подушка. Завершують композицію красиві дерев'яні ніжки. Воно також чудово впишеться в інтер'єри в лофт стилі.
Виготовляється крісло в двох варіантах ширини 86 і 102 см, на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Можна замовити крісло та вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва. Для вибору доступні до 200 кольорів і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
У колекцію також входить диван і пуфік, які можна купувати окремо.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 91 см |
| Глубина | 83 см |
| Висота | 102 см |





















