Крісло Molta Libro 1S, 93x110x104 cm
Molta - елегантне розкладне крісло для дому в стилі лофт на високих ніжках з підголівником і красивим стьобаним візерунком.
Оригінальний дизайн нашого крісла відрізняє пропорційний стьобаний візерунок на подушках і підлокітниках. Вони виглядають дуже модно і зручні. Також вони економлять корисну площу крісла і дають більше простору для відпочинку і розваг. Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі крісло дуже зручне для сну, сидіння і лежання. Завершують композицію стильні золоті або чорні ніжки.
Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Також можна вибрати подушки з принтом Play - Rose, LOL, Euro, Gitara, Street, Motorcycle, Paris, Chicago, Manhattan, Sound, Love.
Виготовляється крісло на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна за посиланням.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик в т.ч. з принтом |
| Ніжки | Металеві золоті або чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 93 см |
| Глубина | 104 см |
| Висота | 90-110 см |




