Крісло Garda Libro 1S на ніжках з подушкою
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | На високих ніжках, з подушкою |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Ніжки | Хром, золоті, чорні; висота 14 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Подушки на еластичних ременях |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 88 см |
| Глубина | 92 см |
| Висота | 93-112 см з піднятою подушкою |




