Диван Garda Libro 3FBA розкладний на ніжках 227 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | На тонких ніжках, з великими і малими подушками, широке ліжко, рівна спальна поверхня |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Підйом вверх і вперед на допоміжному автоматі easy lift (леопард) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Хром, золоті, чорні; висота 16 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Великі і малі м'які подушки в комплекті |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 227 см |
| Глубина | 113 см |
| Висота | 98 см |
| Спальне місце | 200x156 см |




