Диван Zoom Etap Sofa розкладний з матрацом Bok(L)-Segm.EL3F-Bok(P), 203х78(91)x96 cm
Дивитись галерею
Zoom - сучасний диван з досконалими формами і продуманою ергономікою. Комфортному розташуванню сприяють в першу чергу рухливі підлокітники і підголівники, які приймають зручний вам кут нахилу. Вибір функціоналу вашого дивана - зі спальним місцем, великим вбудованим ящиком для постілі. На особливу увагу заслуговує розкладне ліжко на бельгійському стелажі на м’яких ламелях з вбудованим матрацом, що складається всередину.
У повну колекцію м'якого куточка Zoom можна додати кутовий диван, крісло і пуф.
Ціна вказана за диван розміром 203х91х96 см і нерухомими підлокітниками.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | sedak (бельгійський стелаж) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях; хромовані |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Додаткові опції | Рухомі підлокітники як і підголовники збільшують висоту, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 203 см |
| Глубина | 96 см |
| Висота | 91 см |
| Спальне місце | 197х139 см |










