Диван Ergo Etap Sofa розкладний з підголовниками 3F, 192x89x100 cm
Ergo - великий розкладний диван з вбудованими рухливими підголівниками, які вже йдуть в комплекті, ви отримуєте дуже зручне спальне місце з легкою системою розкладання седаліфт, (бельгійський стелаж) з вбудованим матрацом.
У колекції до дивана можна замовити готове крісло, є два види готових диванів.
Ви можете замовити шкіряний диван з прошитою контрастною строчкою або звичайною в колір оббивки, або вибрати тканинну, в якій він також добре виглядає. Диван буде чудовим вибором для офісу та робочих просторів.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
Виготовляється диван на польській фабриці Etap Sofa.
Можна замовити шкіряний диван або вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Для вибору доступні до 50-ти зразків шкіри і до 200 кольорів і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
Ціна вказана за диван в тканині групи 1.
Ціна вказана за диван 3F розміром 192x89x100 см з ліжком.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки, також можливий вибір кольору нитки (в опціях). |
| Розкладання | Седаліфт (Sedalift) |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна на плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна плюс силіконовий наповнювач на еластичних ременях |
| Підголівник | Присутні вбудовані, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 192 см |
| Глубина | 100 см |
| Висота | 89 см |






