Кутовий диван Ergo Etap Sofa розкладний правий з підголівниками 1HT/BK-E-2,5F QF+P, 260x89/101x209 cm
Дивитись галерею
Ergo - великий шкіряний кутовий диван з усіма необхідними функціями, з вбудованими рухливими підголівниками, які вже йдуть в комплекті, з дуже зручним спальним місцем з системою розкладання дельфін, нішею для постільних речей в довгій секції з кришкою.
У колекції до кутового дивану можна замовити готові варіанти крісла і два види прямого дивана.
Ви можете замовити шкіряний диван з прошитою ниткою в колір оббивки, або вибрати тканинну, в якій він також добре виглядає.
Виготовляється на польській фабриці Etap Sofa.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
Ціна вказана за набір 1HT/BK-E-2,5F розміром 260x89x209 см і спальним місцем 197x120 см і нішею для постілі, з секцією без підлокітника з одного боку.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Висувна підйомна (дельфін) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна на плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна плюс силіконовий наповнювач на еластичних ременях |
| Підголівник | Присутні вбудовані, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 260 см |
| Глубина | 209 см |
| Висота | 89-101 см |
| Спальне місце | 197x120 см |








