Крісла для дому, дачі і салону

Крісла для дому, дачі і салону
Показати:
Спочатку:

Крісло Voss Gala Collezione на високих ніжках

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному кріслі за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий класичний стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці..

13256 грн 11930 грн

Крісло Dim Gala Collezione з м'якою подушкою

Dim - елегантне сучасне крісло з м'якою подушкою яка ніжно огортає тіло. Напівкругле в формі відкритої морської рапани на якій сидить красива перлина. Воно не тільки вражає своїм оригінальним дизайном, а й дуже приємне і зручне для відпочинку. Йо..

17612 грн 15851 грн

Крісло Zing Gala Collezione обертове

Zing - ультрамодне сучасне крісло в футуристичному дизайні з високою спинкою і огортаючою голову і тіло глибокою спинкою. Його профіль ніби вирізаний лазером з фантастичного фільму. Основа на якій воно стоїть може бути виготовлена з блискучою хромова..

21663 грн 19497 грн

Крісло Neo Gala Collezione обертове

Neo - сучасне крісло в оригінальному епатажному дизайні, ніби з фантастичного фільму, з дуже високою спинкою і великою бічною підтримкою. Підноситься на обертовій хромованій основі і крутиться навколо своєї осі. Спинка і сидіння в ньому дуже зручні і..

21663 грн 19497 грн

Крісло Dot Gala Collezione що крутиться

Dot - високе зручне крісло для дому в оригінальному сучасному дизайні. Хороша бічна підтримка дозволяє зручно в ньому розташуватися, спиратися на високу спинку і підлокітники, покласти голову на бічні подушки. Для більшої зручності доступний ще накла..

18581 грн 16723 грн

Крісло Fido Gala Collezione

Fido - затишне крісло в скандинавському стилі з високою огортаючою спинкою і підлокітниками з бічною підтримкою. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках спинки. Піднімається воно на високих 15 см дерев'яних ні..

12226 грн 11003 грн

Крісло качалка Perla Unimebel

Perla - крісло качалка для дому в скандинавському стилі з ніжками і підлокітниками з натурального дерева від польської фабрики. Форма салазок дозволяє відхилятися назад або вперед, фіксуючи від перекидання, і подовжує період експлуатації виробу. Ерг..

15345 грн 12276 грн

Крісло Henry Etap Sofa

Henry - красиве крісло для вітальні, передпокою або спальні в класичному стилі з стьобаною великою подушкою і високою спинкою. Високі дерев'яні ніжки і огортаючі підлокітники роблять його гарним вибором для сучасних інтер'єрів у стилі лофт. З..

18823 грн 15058 грн

Крісло Tom Gala Collezione з реклайнером на колесиках

Tom - комфортне крісло для телевізора з висувною підставкою для ніг і гумовими коліщатками, які не псують підлогу, а також можуть блокуватися, щоб крісло не їхало. Воно має високу і м'яку спинку, яку можна опускати трохи назад, а також рухомі під..

16053 грн 14447 грн

Крісло Nils Etap Sofa

Nils - м'яке крісло в сучасному стилі лофт, на елегантних високих дерев'яних ножках. Воно відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайну з об'ємних енергоємних і м'яких подушок. Як опція до звичайного крісла пропонується зр..

13176 грн 10541 грн

Крісло качалка Bondi Unimebel

Bondi - крісло качалка для дому в скандинавському стилі з ніжками і підлокітниками з натурального дерева від польської фабрики. Форма салазок дозволяє відхилятися назад або вперед, фіксуючи від перекидання, і подовжує період експлуатації виробу. Ерг..

13342 грн 10674 грн

Крісло Nesto Etap Sofa на ніжках з подушкою

Nesto - елегантне крісло до дивана з м'якою подушкою на спинці в сучасному лофт стилі. Дизайн реалізований в єдиній плавній лінії сидіння у формі подушки. Завершують ідеально виведену лінію високі металеві ніжки. Ще однією перевагою конструкції є..

11455 грн 9164 грн

Крісло для ТБ Twins Bydgoskie Meble з реклайнером

Twins - комфортабельне крісло для ТБ від польського виробника з широкими і м'якими кріслами і функцією релаксу на надійному механічному механізмі розкладання. М'яка спинка зі зручною подушкою також може відсуватися назад в двох сидіннях уком..

18393 грн 14714 грн

Крісло Fiord Sweet Sit на дерев'яних ніжках

Fiord - красиве крісло з колекції в стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках і нахилений дизайн ніжок. У колекцію також входить тримісний диван і пуфік, які можна..

11548 грн 10393 грн

Крісло Perla Unimebel

Perla - крісло з високою спинкою в скандинавському стилі з ніжками і підлокітниками з натурального дерева від польської фабрики. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняє дуже висока спинка і вузькі підлокітники, які економлять корисну площу і не ..

13342 грн 10674 грн

Крісло Urbano Etap Sofa з електро реклайнером

Urbano - красиве і якісне крісло з колекції сучасних меблів для міста. До рухомих підголівників що вже йдуть в комплекті, додано висувний реклайнер з підставкою для ніг з електричним механізмом підйому. Якість матеріалів і виготовлення - на рівні єв..

31746 грн 25396 грн

Крісло Forli Gala Collezione на високих ніжках

Forli - відродження кращих традицій класики в елегантному кріслі за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці крісла, ..

13356 грн 12021 грн

Крісло Nappa Sweet Sit стьобане на ніжках

Nappa - найкрасивіше крісло з колекції до диванів в скандинавському стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках спинки і підлокітників. В якості додаткової опції (за ..

10191 грн 9172 грн

Крісло Oliwia 08 Unimebel

Oliwia 08 - стильне класичне крісло до дивана з вузькими дерев'яними підлокітниками і ніжками салазками в стилі лофт і високою спинкою від польської фабрики. Класичний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна м'яка спинка і вузькі підлокітни..

12079 грн 9664 грн

Крісло Boss Gala Collezione на підставці хром

Boss - класичне атмосферне крісло в стилі старих американських фільмів. Його дизайн вражає усією строгістю і серйозністю, ніби з нього тільки-що піднявся бос мафії. Для більшого ефекту воно має кілька видів обертових підставок, засліплюючі блиском хр..

17078 грн 15370 грн

Крісло Neo Gala Collezione на високих дерев'яних ніжках

Neo - сучасне крісло в оригінальному епатажному дизайні, на високих дерев’яних ножках, з дуже високою спинкою і великою бічною підтримкою, ніби з фантастичного фільму. Спинка і сидіння в ньому дуже зручні і м'які. Також доступний окремо нак..

19603 грн 17643 грн

Крісло Nils Etap Sofa з реклайнером

Nils - м'яке крісло в сучасному стилі лофт, на елегантних високих дерев'яних ножках і з реклайнером у вигляді висувної підставки для ніг, яка приводиться в дію механічним способом. Воно відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайн..

18922 грн 15138 грн

Крісло для ТБ Opera Bydgoskie Meble з реклайнером

Opera - дуже комфортабельне крісло для ТБ від польського виробника з широкими і м'якими кріслами і функцією релаксу на надійному механічному механізмі розкладання. М'яка спинка зі зручною подушкою також може відсуватися назад в двох сидіннях..

21427 грн 17142 грн

Крісло Basic Etap Sofa

Basic - якісне крісло до дивана з класичними рівними формами від польського виробника. Для вибору доступні два варіанти, один з них з підніжкою. Для більшої зручності до крісла можна додати накладний підголівник. Універсальний дизайн робить наше крі..

15355 грн 12284 грн

Крісло George Bydgoskie Meble високе на ніжках

 George - недороге високе крісло в версальському стилі від польського виробника. Дана модель має високу спинку. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного пінополіуретану. Універсальний класичний дизайн крісла дозволить використову..

14925 грн 11940 грн

Крісло Diverso Unimebel з реклайнером

Diverso - широке комфортабельне крісло з висувними підставками для ніг на електричному керуванні і рухливими підголівниками. Реклайнер вбудований в широке посадкове місце і регулюється електроприводом від розетки. Сучасний дизайн нашого крісла відрі..

44639 грн 35711 грн

Крісло Libretto Bydgoskie Meble з ручним реклайнером

Libretto - широке крісло з висувною підставкою для ніг і подушками на підлокітниках від польського виробника, з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою - на ручному приводі. Універсальний дизайн крісла з широкими підлокітниками з подушками..

25038 грн 20030 грн

Крісло Boss Gala Collezione на дерев'яній підставці

Boss - класичне атмосферне крісло в стилі старих американських фільмів. Його дизайн вражає усією строгістю і серйозністю, ніби з нього тільки-що піднявся бос мафії. Для більшого ефекту воно має кілька видів обертових підставок, що розчиняються в темр..

14464 грн 13018 грн

Крісло Santos Unimebel

Santos - висока комфортабельне крісло з висувною підставкою для ніг на механічному управлінні і підголовником. Реклайнер вбудований в посадочне місце і піднімає ноги і трохи відсуває назад спинку. Завершують композицію ніжки з натурального дерева вис..

18259 грн 14607 грн

Крісло Mondo Gala Collezione на ножках

Mondo - витончене крісло від відомого польського виробника в модному стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретанових підлокітниках. Для зручності ш..

19260 грн 17334 грн

Крісло Solano Unimebel

Solano - модне сучасне крісло для дому в скандинавському стилі лофт з високими дерев'яними ніжками від польської фабрики. Сучасний дизайн нашого крісла відрізняє комфортна рівна спинка зі стьобаними гудзиками і широкі підлокітники. Вони виглядаю..

15503 грн 12402 грн

Крісло Urbano Etap Sofa з ручним реклайнером

Urbano - красиве і якісне крісло з колекції сучасних меблів для міста. До рухомих підголівників що вже йдуть в комплекті, додано висувний реклайнер з підставкою для ніг з ручним механізмом підйому. Якість матеріалів і виготовлення - на рівні європей..

26202 грн 20962 грн

Крісло George Bydgoskie Meble низьке на ніжках

 George - недороге але якісне крісло в версальському стилі від польського виробника. Дана модель має низьку спинку. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного пінополіуретану. Універсальний класичний дизайн крісла дозволить викорис..

13748 грн 10998 грн

Крісло Hugo Etap Sofa з підголовником

Hugo - крісло до дивана в сучасному стилі, на елегантних високих дерев'яних ніжках. Воно відрізняється зручною і компактною конструкцією для відпочинку і не займає багато місця. Для зручного сидіння спинка укомплектована підголовником, який зміню..

14984 грн 11987 грн

Крісло Bondi Unimebel розкладне

Bondi - зручне крісло для дому в скандинавському стилі з високими ніжками і підлокітниками з натурального дерева від польської фабрики. Запатентована оригінальна конструкція ® розкладання з висувним вперед сидінням і спинкою що опускається назад ..

11242 грн 8993 грн

Крісло Vergo Unimebel

Vergo - високе ергономічне крісло з висувною підставкою для ніг на механічному управлінні, підголовником і красивими вузькими підлокітниками. Реклайнер вбудований в посадочне місце і піднімає ноги і трохи відхиляє назад спинку. Завершують композицію ..

18817 грн 15054 грн

Крісло Noble Unimebel

Noble - престижне крісло в версальському або палацовому стилі з високою спинкою, з різьбленими ніжками повністю з натурального дерева ясен від польської фабрики. З елітної колекції, в яку входить диван і пуф, які можна купувати окремо. Класичний диз..

21634 грн 17307 грн

Крісло Impressione Etap Sofa з різними підлокітниками

Impressione - це незабутнє враження від шикарного крісла для телевізора і розваг.Підлокітники доступні трьох видів - A1 з подушкою, A2 скошений, A3 вигнутий, Фото 7. Широкі підлокітники можна вкрити м'якою подушкою або вибрати дві інші форми...

24148 грн 19318 грн

Крісло Dot Gala Collezione на дерев'яних ніжках

Dot - високе зручне крісло для дому на дерев'яних ножках в оригінальному дизайні. Хороша бічна підтримка дозволяє зручно в ньому розташуватися, спиратися на високу спинку і підлокітники, покласти голову на бічні подушки. Для більшої зручності дос..

16780 грн 15102 грн

Крісло Mobilo Unimebel

Mobilo - крісло з високою спинкою і вузькими підлокітниками на платформі з високими ніжками повністю з натурального дерева ясен від польської фабрики. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняє висока спинка з бічною підтримкою і вузькі підлокітник..

17773 грн 14218 грн

Крісло Nano Unimebel

Nano - технологічне крісло з високою спинкою і м'якою подушечкою для голови, на високих ніжках з підлокітниками з натурального дерева ясен. Високотехнологічний дизайн нашого крісла відрізняє дуже висока спинка і вузькі підлокітники, які економля..

14726 грн 11781 грн

Крісло Lorien Gala Collezione з реклайнером

Lorien - ультрамодне крісло з реклайнером на ручному приводі, на високих сталевих ніжках в сучасному стилі лофт стилізованому під класику. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і високій спинці крісла з вираженою бічною п..

20901 грн 18811 грн

Крісло Zafira Libro

Uzo - крісло до дивана на високих хромованих ніжках від польської фабрики. Оригінальний дизайн нашого крісла відрізняють рівні лаконічні форми і вузькі підлокітники. Вони виглядають дуже модно і дуже зручні. Також вони економлять корисну площу крісл..

9480 грн 7584 грн

Крісло Ergo Etap Sofa з підголовником

Ergo - солідне крісло з рухомим підголовником від польського виробника. У колекції до крісла можна є два види готових диванів, 3F комплектується спальним місцем з системою sedalift (бельгійський стелаж). Ви можете замовити шкіряний диван з прошитою..

19741 грн 15793 грн

Крісло Calvaro Etap Sofa на ніжках

Calvaro - красиве крісло з елегантної колекції м'яких меблів в італійському стилі. Високий стиль підкреслюють високі ніжки, можуть бути металевими в чорному хромі або дерев'яними. В якості опції доступні два розміри подушок і м'який підго..

18301 грн 14641 грн

Крісло Bianco Unimebel обертове на підставці

Bianco - стильне обертове крісло для дому на високій хромованій підставці від польської фабрики. Модний дизайн нашого крісла відрізняє висока спинка і зручні підлокітники, злегка нахилені. Вони виглядають дуже стильно і зручні для сидіння. Додає ком..

10708 грн 8566 грн

Крісло Clasic VIII Unimebel релакс

Clasic VIII - класичне крісло з вузькими підлокітниками в дерев'яній окантовці і з висувною підставкою для ніг на механічному управлінні від польської фабрики. Реклайнер вбудований в посадочне місце і піднімає ноги і трохи відсуває назад спинку. ..

21500 грн 17200 грн

Крісло Malachit Bydgoskie Meble з реклайнером

Malachit - комфортне розкладне крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою що нахиляється - на ручному приводі, від польського виробника. Ергономічний дизайн нашого крісла відрізняють похилі облягаючі підлокітники - подушки. Вони вигл..

28348 грн 22679 грн