Крісло Evora Bydgoskie Meble обертове на підставці 82x87x77 cm
Evora - якісне крісло у скандинавському стилі що крутиться на металевій підставці хрестоподібної форми від польського виробника. Дана модель має низьку спинку. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного поліуретану.
Сучасний дизайн крісла відрізняють огортаючі спинка і підлокітники, що дозволить використовувати його для вітальні, передпокою або спальні. На спинці у нього - велика подушка. Воно також чудово впишеться в інтер'єри в лофт стилі.
Виготовляється крісло у трьох варіантах – на дерев'яних ніжках, металевій підставці та каркасі, на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Можна замовити крісло та вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва. Для вибору доступні до 200 кольорів і текстур тканини.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Широка гамма кольору тканини в 5-ти цінових групах. Виготовляється тільки в тканині, шкіра - недоступна. |
| Ніжки | Підставка обертова на 360° чорного кольору |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 82 см |
| Глубина | 77 см |
| Висота | 87 см |
| Висота сидіння | 46 см |




