Крісло Shout HB Bydgoskie Meble з підголовником 81x112x83 cm
Shout HB - якісне крісло з високою спинкою і підголовником в стилі лофт, що крутиться на металевій підставці хрестоподібної форми без коліс від польського виробника. Дана модель має підголовник вбудований у спинку. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного поліуретану.
Сучасний дизайн крісла дозволить зручно в ньому розташуватися, спиратися на високу спинку та підлокітники.
Виготовляється крісло у двох варіантах – з вбудованим підголовником і без, на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Можна замовити шкіряне крісло та вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва. Для вибору доступні до 200 кольорів і текстур тканини.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Широка гамма кольору тканини в 5-ти цінових групах, а також шкіри, крім Naturelle. |
| Ніжки | Підставка обертова на 360° чорного кольору |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 81 см |
| Глубина | 83 см |
| Висота | 112 см |
| Висота сидіння | 45 см |














