Пуфіки для дивана та окремо

Пуфіки для дивана та окремо
Показати:
Спочатку:

Пуфік на ніжках Nappa Sweet Sit 56x45 см

Nappa - красивий пуфік з колекції до диванів в скандинавському стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Виготовляється він з досить містким ящиком на зручному механізмі, який легко піднімає кришку вгору. У колекцію також входить тримісний ..

5809 грн 5228 грн

Пуфік на ніжках Mondo Gala Collezione 66x45 см

Mondo - широкий пуф на металевих ніжках в модному стилі лофт. Він входить в колекцію, яка складається з двох диванів різної ширини, крісла, а також з трьох варіантів кутового дивана. Ви можете комбінувати їх на свій смак. Оббивка з тканини на ньому ..

7708 грн 6937 грн

Пуфік TM з ящиком TM Gala Collezione 52x52 см

Пуфік TM від польської фабрики в класичному виконанні, квадратної форми на коротких ніжках. На 10 см менший ніж його аналог - пуф TD, але теж досить широкий - 50х50 см. Цілком може бути окремим предметом меблів, але завдяки універсальному дизайну і в..

3983 грн 3585 грн

Пуфік з ящиком і спинкою TRX 122х68 см

Пуфік TRX - це T-Rex серед пуфів. І не тільки завдяки розміру як у маленького диванчика. Завдяки вбудованому ящику він може проковтнути багато корисних речей. У складеному стані він досить великий і довгий і є непоганим полігоном для відпочинку та ро..

10396 грн 9357 грн

Пуфік на платформі Genova Gala Collezione 134x44 см

Genova - сучасний пуф для дивана на високій платформі з нержавіючої сталі в індустріальному або лофт стилі. Лаконічні і ідеально рівні форми і високі хромовані ніжки прикрасять будь-який інтер'єр в дусі мінімалізму. Вузькі і тонкі лінії економля..

13152 грн 11837 грн

Пуфік довгий XXL Gala Collezione 132x83 см

Пуфік XXL - просто величезний майданчик для відпочинку і розваг. Може бути укомплектований склом наверх - тоді він перетворюється в столик. Виготовлений з високоеластичної піни - він щільний але м'який. Сидіти і відпочивати на ньому теж дуже зруч..

7556 грн 6800 грн

Пуфік класичний Voss Gala Collezione 72x45 см

Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному пуфіку за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий класичний стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях пуфіка. ..

6987 грн 6289 грн

Пуфік TD Gala Collezione 62x62 см

Пуфік TD від польської фабрики в класичному виконанні, квадратної форми на коротких ніжках. Цілком може бути окремим предметом меблів, але завдяки універсальному дизайну і величезному вибору оббивки зі шкіри та тканини - легко вписатися в будь-який і..

4410 грн 3969 грн

Пуфік на ніжках Coletto Gala Collezione 81x45 см

Coletto - найстильніший і красивий пуф для кутового дивана від найпопулярнішої польської фабрики. Ідеальні плавні форми окантовки і високих хромованих ніжок зроблять модною і стильною навіть нудну або порожню кімнату. Впишеться в будь-який сучасний д..

8327 грн 7494 грн

Пуфік Denim Libro 57x43 см

Denim - модний пуфік до розкладного дивану від польської фабрики. Оригінальний дизайн відрізняють рівні лаконічні форми. Він виглядає дуже модно і дуже зручний для сидіння.Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подуш..

2720 грн

Пуфік Calimero Etap Sofa

Calimero - красивий пуфік для дивана на високих ніжках в італійському стилі. Високий стиль підкреслюють високі красиві ніжки. Крім того, що він стане справжньою окрасою вашої вітальні - він ще дуже приємний і м'який - для цього використовуються с..

6622 грн

Пуфік Laviano Bydgoskie Meble

Laviano - престижний пуфік до дивана в розкішному класичному стилі за доступною ціною від польського виробника. Сучасний класичний дизайн відрізняють стьогані з візерунком подушки. Вони виглядають дуже красиво і зручні. Завершують композицію красиві ..

9510 грн

Пуфік Luzi Etap Sofa

Luzi - модний довгий пуфик зі стьобаним сидінням в сучасному стилі лофт, на елегантних високих металевих ніжках. Він відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайну з енергоємних і м'яких наповнювачів. Ви можете вибрати з великої кільк..

9726 грн

Пуфік Legend Bydgoskie Meble

Legend - шикарний пуфік для дивана люкс класу від польського виробника. Універсальний дизайн дуже зручний для відпочинку, якщо потрібно спертися.Виготовляється тільки під замовлення на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецьког..

8157 грн

Пуфік Charming Etap Sofa

Charming - широкий пуфік для дивана, м'який і комфортний як ліжко, на елегантних високих дерев'яних ніжках. Крім свого розкішного стилю, яким він прикрасить будь-яку вітальню, він відрізняється зручністю. В якості опції пропонуються додаткові..

7028 грн

Пуфік Salina Etap Sofa

Salina - стильний пуфик для дивана на високих хромованих ніжках срібного кольору. Красивий лаконічний дизайн впишеться у будь-який сучасний інтер'єр.Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва. Виготовляється крісло тільки п..

6652 грн

Пуфік Fiord Etap Sofa

Fiord - класичний пуфік під ноги для крісла на високих дерев'яних ніжках, як зручна підставка для ніг. Досить компактний і вузький він не займає багато місця, а завдяки м'якоій набивці – ще й дуже зручний. Чудово впишеться в будь-який ..

6000 грн

Пуфік George Bydgoskie Meble

 George - недорогий але якісний пуфік для дивана в версальському стилі від польського виробника. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного пінополіуретану. Універсальний класичний дизайн дозволить використовувати його для віта..

5478 грн

Пуфік Ines Bydgoskie Meble

Ines - модний пуфік на високих дерев'яних ніжках в індустріальному стилі лофт на м'яких та зручних подушках за доступною ціною від польського виробника. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидінні. Завершують композицію ..

5310 грн