Пуфік класичний Voss Gala Collezione TB 72x62x45 cm
Дивитись галерею
Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному пуфіку за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий класичний стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях пуфіка. Підноситься пуфік на високих і зручних дерев'яних ніжках. Доповнює колекцію з різних диванів і крісла.
За своїм стилем він також чудово впишеться в спальню або великий передпокій, або будь-який інтер'єр де потрібно додати шик і елегантність.
Ціна вказана в тканині групи B: MONOLITH, PEGASUS, CHESTER, RIVIERA, SOFT, ASTON, SALVADOR, TESSERO, CROWN. В решта тканин групи B вартість буде значно вищою.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також кольору нитки. |
| Ніжки | Дерев'яні (колір дерева можна обрати в опціях) 18 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 72 см |
| Глубина | 62 см |
| Висота сидіння | 45 см |


