Крісла що крутяться на підставках

Крісла що крутяться на підставках
Показати:
Спочатку:

Крісло Dim Gala Collezione з м'якою подушкою

Dim - елегантне сучасне крісло з м'якою подушкою яка ніжно огортає тіло. Напівкругле в формі відкритої морської рапани на якій сидить красива перлина. Воно не тільки вражає своїм оригінальним дизайном, а й дуже приємне і зручне для відпочинку. Йо..

17835 грн 16052 грн

Крісло Zing Gala Collezione обертове

Zing - ультрамодне сучасне крісло в футуристичному дизайні з високою спинкою і огортаючою голову і тіло глибокою спинкою. Його профіль ніби вирізаний лазером з фантастичного фільму. Основа на якій воно стоїть може бути виготовлена з блискучою хромова..

21937 грн 19744 грн

Крісло Neo Gala Collezione обертове

Neo - сучасне крісло в оригінальному епатажному дизайні, ніби з фантастичного фільму, з дуже високою спинкою і великою бічною підтримкою. Підноситься на обертовій хромованій основі і крутиться навколо своєї осі. Спинка і сидіння в ньому дуже зручні і..

21937 грн 19744 грн

Крісло Dot Gala Collezione що крутиться

Dot - високе зручне крісло для дому в оригінальному сучасному дизайні. Хороша бічна підтримка дозволяє зручно в ньому розташуватися, спиратися на високу спинку і підлокітники, покласти голову на бічні подушки. Для більшої зручності доступний ще накла..

18816 грн 16934 грн

Крісло Boss Gala Collezione на підставці хром

Boss - класичне атмосферне крісло в стилі старих американських фільмів. Його дизайн вражає усією строгістю і серйозністю, ніби з нього тільки-що піднявся бос мафії. Для більшого ефекту воно має кілька видів обертових підставок, засліплюючі блиском хр..

17294 грн 15564 грн

Крісло Boss Gala Collezione на дерев'яній підставці

Boss - класичне атмосферне крісло в стилі старих американських фільмів. Його дизайн вражає усією строгістю і серйозністю, ніби з нього тільки-що піднявся бос мафії. Для більшого ефекту воно має кілька видів обертових підставок, що розчиняються в темр..

14647 грн 13183 грн

Крісло Bianco Unimebel обертове на підставці

Bianco - стильне обертове крісло для дому на високій хромованій підставці від польської фабрики. Модний дизайн нашого крісла відрізняє висока спинка і зручні підлокітники, злегка нахилені. Вони виглядають дуже стильно і зручні для сидіння. Додає ком..

10843 грн

Крісло Shout HB Bydgoskie Meble з підголовником

Shout HB - якісне крісло з високою спинкою і підголовником в стилі лофт, що крутиться на металевій підставці хрестоподібної форми без коліс від польського виробника. Дана модель має підголовник вбудований у спинку. На сидінні стоїть м'яка і пружн..

20801 грн

Крісло Mira Bydgoskie Meble обертове на підставці

Mira - якісне крісло у скандинавському стилі що крутиться на металевій підставці хрестоподібної форми від польського виробника. Дана модель має низьку спинку. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного поліуретану. Сучасний дизайн крісл..

18675 грн

Крісло Evora Bydgoskie Meble обертове на підставці

Evora - якісне крісло у скандинавському стилі що крутиться на металевій підставці хрестоподібної форми від польського виробника. Дана модель має низьку спинку. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного поліуретану. Сучасний дизайн кріс..

17966 грн

Крісло Shout Bydgoskie Meble обертове

Shout - якісне крісло з високою спинкою в стилі лофт, що крутиться на металевій підставці хрестоподібної форми без коліс від польського виробника. Дана модель має стандартну спинку. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного поліурет..

18516 грн

Крісло Fuelta Bydgoskie Meble обертове на підставці

Fuelta - якісне крісло у скандинавському стилі що крутиться на металевій підставці хрестоподібної форми від польського виробника. Дана модель має низьку спинку. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного поліуретану. Сучасний дизайн крі..

18852 грн