Крісло Zing Gala Collezione обертове 80x90x115 cm
Дивитись галерею
Zing - ергономічне сучасне крісло в футуристичному дизайні з високою спинкою і огортаючою голову і тіло глибокою спинкою. Його профіль ніби вирізаний лазером з фантастичного фільму. Основа на якій воно стоїть може бути виготовлена з блискучою хромованою підставки без коліщаток яка обертається по колу, або стояти на дерев'яних ніжках. Також доступний окремий накладний підголівник в опціях.
В оформленні можна поєднувати різні кольори оббивки і його тип - навіть шкіру з тканиною.
Крім властивого епатажу - крісло дуже зручне і м'яке.
Виготовляється у всій доступній оббивці.
При замовленні вкажіть тип підставки під крісло - N09, N10, N13, N14.

| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також кольору нитки, комбінування різних кольорів тканини і шкіри |
| Ніжки | Хромована або дерев'яна хрестовидна підставка |
| Сидіння | Високоеластична піна |
| Спинка | Високоеластична піна |
| Підголівник | Накладні як опція |
| Додаткові опції | Поворот на 360° |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Глубина | 90 см |
| Висота | 115 см |
| Висота сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 67 см |






























