Крісло Arossa Gala Collezione з реклайнером на електроприводі 1TV(SA)e 78x92-157x115-113 cm
Комфортабельне крісло реклайнер для дому з функцією релакс - довгою висувною підставкою для ніг і спинкою, що опускається вниз. Приводний механізм - на електричному приводі - від розетки. Управляється весь механізм реклайнера на зручному пульті збоку корпусу. Можливість вибору кута нахилу спинки і висоти підйому підніжок. При тому що вони можуть фіксуватися незалежно один від одного. Також Ви можете крутитися по колу в будь-якому напрямку. Верхня частина спинки також змінює кут нахилу.
На вибір доступні металеві підставки чорного кольору – плоска і хрестова.
Висока спинка сприяє зручному розташуванню тіла. А м'яка оббивка і наповнення сприяють ще більшому розслабленню для домашнього відпочинку. Також воно досить широке, тому йому не потрібні широкі підлокітники. Чудово підійде для створення особистого простору, спрямованого в любий бік приміщення, а також для перегляду телевізора або ігор.
Виготовляється крісло на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
При замовленні вкажіть тип підставки під крісло - N22, N23.

| Конфігурація | |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах, в т.ч. така що миється, велюр, трикотаж. Натуральна шкіра. |
| Сидіння | Поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна |
| Підлокітники | Пінополіуретан |
| Підголівник | Змінює кут нахилу і фіксується |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електричним приводом під'єднаним до кабеля |
| Підставка | Підставка обертова на 360°, металева чорного кольору – плоска N22, хрестова N23 |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 78 см |
| Глубина | 92-157 см |
| Висота | 115-113 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Висота спинки | 76 см |
| Глубина сидіння | 53 см |









