Шезлонг Lord Gala Collezione 120x165x101 cm
Дивитись галерею
Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному шезлонгу за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий класичний стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці шезлонга, а також турботливий дизайн, який огортає Вас з усіх боків як в чаші. Ви також маєте можливість зручно розтягнутися в ньому займаючись своїми справами. Підноситься крісло на високих і зручних дерев'яних ніжках.
Підлокітники зроблені з матеріалу який дуже довго прослужить.
За своїм стилем він також чудово впишеться в спальню, або будь-який інтер'єр де потрібно додати шик і елегантність.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також кольору нитки. |
| Ніжки | Дерев'яні 18 см (колір дерева можна обрати в опціях) |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 120 см |
| Глубина | 165 см |
| Висота | 101 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 122 см |







