Крісло Voss Gala Collezione на дерев'яних ніжках 87x95x101 cm
Voss - відродження кращих традицій класики в елегантному кріслі за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці крісла, а також турботливий дизайн, який огортає Вас з усіх боків як в чаші. Підноситься крісло на високих і зручних дерев'яних ніжках. Крісло буде чудовим доповненням для інтер’єру стилі лофт.
Підлокітники зроблені з матеріалу який дуже довго прослужить.
За своїм стилем воно також чудово впишеться в спальню або великий передпокій, або будь-який інтер'єр де потрібно додати шик і елегантність.
Виготовляється крісло на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір тканини, а також можна замовити крісло зі шкіри.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також кольору нитки. |
| Розкладання | Відсутня |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Дерев'яні (колір дерева можна обрати в опціях) 18 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 87 см |
| Глубина | 101 см |
| Висота | 101 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 53 см |











































