Диван Nappa Sweet Sit на ніжках розкладний 3F, 222x87x89 cm
Nappa - розкладний диван в скандинавському стилі на високих 15 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьобаних подушках спинки і підлокітниках. Його фішкою є інноваційна система розкладання CST Comfort System Technology - розсувний механізм якої дозволяє розсунути м'які подушки дивана і прилягти на рівну, як у ліжка - поверхню. Всередині знаходиться велика ніша для постілі і речей. В якості додаткової опції (за окрему плату) пропонується кругла подушечка валик під поперек.
Завдяки хорошим розмірами, диван дуже зручний для відпочинку і сну, з довжиною більше 2 метрів.
Для оббивки доступний великий вибір тканини, також можна замовити шкіряний диван з шкірзамінником в нижній частині дивана, всі комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості.
Виробник - польська фабрика Gala Collezione, ця модель пропонується під її брендом - Sweet Sit.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Вибір широкої гами кольорів шкіри Madras в поєднанні з шкірзамінником, однотонної тканини |
| Розкладання | CST Comfort System Technology |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні, (вибір кольору в опціях) 15 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах і еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 222 см |
| Глубина | 89 см |
| Висота | 87 см |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глубина сидіння | 59 см |
| Спальне місце | 115x190 см |





































