Диван Basic Etap Sofa 2SK P, з ящиком для речей 155x85x91 cm
Basic - якісний диван з класичними рівними формами від польського виробника. Ящик для речей і постілі в вигляді шухляди знаходиться в двомісному варіанті - 2 SK. Для більшої зручності до кожного місця можна додавати накладний підголівник.
Універсальний дизайн робить наш диван оптимальним вибором для будь-якої вітальні або іншого приміщення, навіть офісу. Він також ніколи не вийде з моди. А високі і тонкі металеві ніжки дуже практичні й елегантні.
Ви можете замовити шкіряний диван зі звичайною або красивою контрастною ниткою, або вибрати якісну тканину європейського виробництва.
У колекцію також входять кутовий модульний диван, два види крісла, пуф і маленький кавовий столик зі скляним верхом.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
Виготовляється диван на польській фабриці Etap Sofa.
Можна замовити шкіряний диван або вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Для вибору доступні до 50-ти зразків шкіри і до 200 кольорів і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
Ціна вказана за диван в тканині групи 1. В опціях вказана ціна за 1 підголовник 52x15x15 см, якщо бажаєте замовити більше підголівників - вкажіть при замовленні і ми додамо їх.
Ціна вказана за диван sofa 2 розміром 155x85x91 см, з ящиком для постілі і речей.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві срібні |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні в опціях - статичні, регулюються по висоті і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 155 см |
| Глубина | 91 см |
| Висота | 85 см |









