Крісло Nappa Sweet Sit стьобане на ніжках 81x78x87 cm
Nappa - найкрасивіше крісло з колекції до диванів в стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках спинки і підлокітників. В якості додаткової опції (за окрему плату) пропонується кругла подушечка валик під поперек.
У колекцію також входить тримісний і кутовий диван, які можна купувати окремо.
Для оббивки доступний великий вибір тканини групи 0, А, B і C, також можна замовити шкіряний диван з шкірзамінником в нижній частині дивана, всі комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості.
Виробник - польська фабрика Gala Collezione, ця модель пропонується під її брендом - Sweet Sit.
Ціна вказана за крісло з оббивкою з тканини групи 0.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Вибір широкої гами кольорів шкіри Madras в поєднанні з шкірзамінником, однотонної тканини групи 0, А, B і C, а також кольору нитки |
| Ніжки | Дерев'яні, (вибір кольору в опціях) 20 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах і еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 81 см |
| Глубина | 78 см |
| Висота | 87 см |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глубина сидіння | 50 см |













